لیگ NBA| پیروزی گلدن استیت با رکورد جدید کری/ شکست باکس مقابل سلتیکس

تیم‌های بسکتبال گلدن استیت وریرز و بوستون سلتیکس در سری نیمه‌نهایی کنفرانس‌های غرب و شرق لیگ NBA مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

تیم بوستون سلتیکس در بازی چهارم از سری نیمه‌نهایی کنفرانس شرق لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، میهمان میلواکی باکس بود و موفق شد حریف خود را 116 بر 108 شکست دهد.

جیسون تیتوم با 30 امتیاز و 13 ریباند، ستاره بوستون بود و ال هارفورد نیز 30 امتیاز و 8 ریباند دیگر برای این تیم داشت. بوستون در این بازی تنها از 3 بازیکن تعویضی استفاده کرد. یانیس آنتتوکمپو، ستاره یونانی باکس یا 34 امتیاز و 18 ریباند، بهترین بازیکن تیمش بود. دو تیم در بازی‌شماری، 2 بر 2 هستند.

در بازی چهارم سری نیمه‌نهایی کنفرانس غرب، تیم گلدن استیت وریرز در حضور 18064 تماشاگر سالن چیس سنتر، میزبان ممفیس گریزلیز بود و با نتیجه 101 بر 98 به پیروزی رسید تا در بازی شماری 3 بر یک پیش بیفتد.

استیفن کری 32 امتیاز برای گلدن استیت و جرن جکسون 21 امتیاز برای ممفیس کسب کردند. جا مورانت، ستاره جوان ممفیس در این دیدار به دلیل مصدومیت غایب بود.

استیفن کری، ستاره وریرز در پایان این بازی، نخستین بازیکن تاریخ NBA لقب گرفت که در مرحله پلی‌‌آف لیگ، موفق به ثمر رساندن 500 پرتاب 3 امتیازی شده است.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استقلال با یک محروم به مصاف فولاد می‌رود

س مه 10 , 2022
تیم فوتبال استقلال در غیاب مهاجم خارجی خود در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال در اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت. تیم فوتبال استقلال در حالی شب گذشته در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر شهر خودروی مشهد را شکست داد که رودی ژستد مهاجم […]