گواردیولا: قهرمانی در لیگ برتر خیلی دشوار است

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی تاکید کرد کار تیمش مقابل ولورهمپتون آسان نخواهد بود.

اتفاقات هفته گذشته در لیگ برتر به سود سیتیزن ها پیش رفت و در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل، آنها با سه امتیاز برتری نسبت به لیورپول در صدر جدول قرار دارند. در آستانه دیدار مقابل ولورهمپتون، پپ گواردیولا قهرمانی در لیگ برتر را دشوار توصیف کرده و مدعی شد به عملکرد سیتی در فصول اخیر افتخار می کند.

پپ گواردیولا گفت: “هیچ چیز بعد از بازی با نیوکاسل تغییر نکرده است و ما برای سه بازی آینده نیز همان تیم سابق هستیم و با همان  بازیکنانی که در اختیار داریم در میدان حاضر خواهیم شد. ما در بخش دفاعی مشکل داریم، اما بقیه بازیکنان این مسئله را حل خواهند کرد. نمی توان شرایط ولورهمپتون را با آخرین نتیجه این تیم در استمفورد بریج و شکست مقابل چلسی بررسی کرد. 

ولوز قدرت انتقال بالایی با  دندونکر داشته، ضدحملات خوبی می زند و پنج سال است که با سیستم پنج دفاعی بازی می کند. ولورهمپتون در مسابقاتی که پیروز می شود به خوبی کیفیت خود را نشان داده و ما نسبت به این مسئله آگاه هستیم. امیدوارم از بازی هفته گذشته به خوبی ریکاوری کرده باشیم و بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم، زیرا این مهمترین هدف در ذهن ماست.

ما به عنوان یک باشگاه جدید متولد شده و یک دهه است که در بین مدعیان حضور داریم. طرز فکر برای همه در داخل باشگاه از کادر فنی، رئیس، مالک، مدیرعامل، مدیر ورزشی و … وجود دارد و همه ما می دانیم که قهرمان شدن در لیگ برتر چقدر سخت است، پس خیلی به کاری که انجام داده ایم افتخار می کنیم. من امیدوارم این روند در آینده نیز ادامه پیدا کند. همه می دانند که کسب موفقیت چقدر دشوار است و خودمان نیز این موضوع آگاهیم. باشگاه همیشه باید چشم اندازی نسبت به آینده داشته باشد. من از تصمیماتی که باشگاه می گیرد همیشه آگاه هستم و 100 درصد از آن حمایت می کنم.”

منبع : ورزش‌سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *