اعتراف مورینیو؛ بله، آن تصمیم برایم دردناک بود!

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رم اخراج در اواخر فصل از باشگاه تاتنهام را دردناک توصیف کرد.

ژوزه مورینیو در آوریل سال 2021 و پس از 17 ماه سرمربیگری در تاتنهام، چند روز قبل از برگزاری فینال جام اتحادیه در مقابل منچسترسیتی از سمت خود اخراج شده و اسپرز را ترک کرد. حالا و پس از پیروزی رم مقابل لسترسیتی در نیمه نهایی لیگ کنفرانس اروپا، ژوزه مورینیو به شوخی ابراز امیدواری کرد این بار قبل از فینال شغل خود را از دست ندهد.

ژوزه مورینیو گفت: “من در دوران بلوغ حرفه‌‌ای و همچنین زندگی‌ام هستم و حس بدی ندارم. من فقط سعی می‌کنم مسائل را همان‌طور که هستند بپذیرم، اما بله، آن تصمیم برایم دردآور بود. وقتی با روزنامه‌نگاران انگلیسی در کنفرانس‌های مطبوعاتی صحبت می‌کنم، واکنشی به شوخی نشان می‌دهم. من همیشه به شوخی در مورد راهیابی به فینال لیگ کنفرانس صحبت کرده و می‌گویم امیدوارم این بار اخراج نشوم، زیرا این اتفاق معمولا برای مربیان رخ نمی‌دهد. اما من حسرت نخورده و حس بدی ندارم، انسان‌های خوب زیادی در تاتنهام هستند و برای آنها بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

اما فکر می‌کنم برای مردی با حرفه و سابقه من، این اتفاق عجیبی بود. اما در نهایت این اتفاق دری را به روی من باز کرد تا در رم کار کنم و از حضور در این باشگاه بسیار خوشحالم. البته من دوست دارم در موقعیتی باشم که برای کسب عنوان قهرمانی بجنگم یا در لیگ قهرمانان حضور داشته باشم، تورنمنتی که در آن 160 یا 170 بار مربیگری کرده‌ام. اما من اینجا را هم دوست دارم و عاشق مردم رم هستم. احساس می‌کنم بخشی از دلیل همدلی ایجاد شده بین هواداران، باشگاه، خودم و بازیکنان هستم و در این باشگاه خیلی خوشحالم.”

منبع : ورزش‌سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

وحید امیری فردا زیر تیغ جراحی می‌رود

س مه 10 , 2022
بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس با توجه به گزارش MRI فردا زیر تیغ جراحی می‌رود. وحید امیری که در تیم ملی فوتبال ایران از ناحیه کمر آسیب دیده بود، بعد از چند هفته مراقبت‌های ویژه و اقدامات پزشکی، شب گذشته در جریان بازی با ذوب‌آهن با عود کردن آسیب و درد ناحیه […]