دی‌ماریا: PSG نخواهد هم در اروپا می‌مانم

آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی پاری‌سن ژرمن مدعی شد قصد دارد یک سال دیگر در اروپا بازی کند.

 قرارداد آنخل دی ماریا با پاری‌سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و به نظر باشگاه فرانسوی تمایلی به فعال کردن بند اختیاری یک سال تمدید با این بازیکن را ندارد. از یوونتوس به‌عنوان جدی‌ترین مشتری آنخل دی ماریا نام برده شده و مذاکرات بین طرفین آغاز شده است. حالا خود او نیز این اخبار را به‌نوعی تایید کرده و اذعان داشت قصد دارد فصل بعد نیز در قاره سبز به کار خود ادامه دهد.

آنخل دی ماریا گفت: “ایده من این است که یک سال دیگر در اروپا بازی کنم تا در صورت دعوت شدن به اردوی آلبی سلسته، در بهترین فرم ممکن به جام جهانی برسم و سپس به لیگ آرژانتین بازگردم. من نمی‌دانم باشگاه پاری‌سن ژرمن می‌خواهد من در این تیم بمانم یا نه و آنها بند قراردادم را فعال می‌کنند یا خیر. در غیر این‌صورت، سعی می‌کنم تیم دیگری در اروپا پیدا کنم.

شرایط لیونل مسی در پاریس؟ باور شنیدن سوت علیه بهترین بازیکن جهان سخت است. اما اینجا در باشگاه پاری‌سن ژرمن، مردم و هواداران متعصب مطالبات زیادی داشته و بسیار پرشور هستند. آنها می‌گویند که بهترین بازیکنان به پاریس می‌آیند، اما ما در یک‌هشتم لیگ قهرمانان می‌شویم. پس طبیعی است که آنها ناامید باشند و همه جا این اتفاق رخ می‌دهد. اما لیونل مسی به این مسائل توجهی نمی‌کند و اینها جزئیات است. این فوتبال است، ما باید قوی باشیم و رخ دادن این اتفاقات طبیعی است.”

منبع : ورزش‌سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *