حضور قلعه‌نویی و نکونام در نساجی و گل‌گهر؛ از شایعه تا تکذیب/ ژنرال یک سال دیگر قرارداد دارد

در حالی صحبت از حضور امیر قلعه‌نویی در تیم فوتبال نساجی مازندران شده است که این مربی یک سال دیگر با گل‌گهر سیرجان قرارداد دارد.

پس از اینکه ساکت الهامی از سرمربیگری تیم فوتبال نساجی مازندران برکنار شد، شایعاتی به میان آمد که امیر قلعه‌نویی گزینه باشگاه نساجی برای نشستن روی نیمکت این تیم است.

طبیعتاً با انتشار اخبار مربوط به حضور قلعه‌نویی در نساجی باید یک گزینه هم برای هدایت گل‌گهر مطرح می‌شد که کسی نبود جز جواد نکونام سرمربی موفق فولاد که این تیم را به قهرمانی سوپرجام و مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رساند.

به دنبال طرح این اخبار هر دو باشگاه نساجی و گل‌گهر با تکذیب شایعات تصمیم‌گیری برای فصل آینده را به پایان بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر موکول کردند. در عین حال باشگاه نساجی به صورت موقت هدایت این تیم را به مسعود شجاعی سپرد.

براساس این گزارش، قلعه‌نویی یک سال دیگر با گل‌گهر قرارداد دارد و برنامه‌های فصل آینده‌اش را نیز به مسئولان این باشگاه ارائه کرده است.

مسئولان گل‌گهر قصد دارند در پایان فصل به بررسی عملکرد این تیم بپردازند و تصمیم نهایی را بگیرند. گل‌گهر به واسطه استفاده غیرمجاز از بازیکن گابنی به کسر هفت امتیاز محکوم شد تا نتایج بعدی این تیم تحت تأثیر این حکم قرار بگیرد.

مسئولان نساجی نیز با توجه به قهرمانی در جام حذفی و حضور احتمالی در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا به دنبال برنامه‌ریزی دقیق برای انتخاب سرمربی جدید هستند.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *