رودیگر رسما به رئال پیوست

مدافع میانی آلمانی با امضای قراردادی تا سال ۲۰۲۶ به رئال مادرید پیوست.

 به نقل از ساکرنت، آنتونی رودیگر مدافع میانی ۲۹ ساله آلمانی با رئال مادرید قرارداد امضا کرد و بر این اساس تا سال ۲۰۲۶ بازیکن رئال مادرید خواهد بود. لوس بلانکوس قبلاً با این بازیکن به توافق رسیده بود اما می خواست تا پایان فصل صبر کند تا قرارداد او رسمی شود. 

مدافع آلمانی که از مدت ها قبل مورد توجه رئال مادرید قرار داشت با سران این تیم به توافق رسید و از فصل آینده پیراهن تیم مادریدی را به تن می‌کند. به این ترتیب رودیگر اولین خرید فصل بعد کهکشانی ها خواهد بود. 

رودیگر یک مدافع میانی اثبات شده با سابقه طولانی در تیم های بزرگ است. او کار خود را در رده های جوانان بوروسیا دورتموند و سپس اشتوتگارت آغاز کرد. در ادامه به تیم اصلی اشتوتگارت رفت و در آن زمان بود که توجه رم به او معطوف شد. او دو فصل را با تیم ایتالیایی سپری کرد و در مجموع ۷۲ بازی برای این تیم انجام داد.

چلسی در سال ۲۰۱۷ متوجه او شد و ۳۵ میلیون یورو به رم پرداخت کرد تا بتواندرودیگر را به خدمت بگیرد. او در مجموع ۲۰۰ بازی در ۶ فصل حضورش در تیم چلسی انجام داد. دوران حرفه ای او در استمفوردبریج به تدریج بهتر و بهتر شد و اوج کار او نیز قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بود. 

او در مجموع ۵۰ بازی برای تیم ملی آلمان انجام داده است. او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشت و در سال ۲۰۱۷ قهرمان جام کنفدراسیون های فیفا شد و در سطح باشگاهی اروپا هم لیگ قهرمانان و هم لیگ اروپا را با چلسی کسب کرد و زیر نظر توخل سوپر جام یوفا و جام باشگاه های جهان را نیز فتح کرد.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

لیگ والیبال لهستان| شکست یاران عبادی‌پور در بازی سوم رده بندی/ شاگردان کولاکوویچ به سکو نزدیک شدند

چ مه 11 , 2022
تیم والیبال اسکرا بوهاتوف با شکست مقابل زاویرچه از عنوان سومی لیگ برتر لهستان فاصله گرفت. تیم اسکرا بوهاتوف با شکست 3 بر صفر مقابل زاویرچه در بازی سوم از سری نیمه نهایی لیگ برتر والیبال لهستان از عنوان سومی و مدال برنز این مسابقات دور شد. یاران میلاد عبادی‌پور […]