محرومیت معاون باشگاه استقلال و سرپرست تیم شهر خودرو

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای مربوط به مسابقات لیگ برتر فوتبال را صادر کرد.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پیکان از سری مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر در تاریخ 16 فروردین 1401 برگزار شد و باشگاه استقلال به دلیل فحاشی و پرتاب اشیا از سوی تماشاگران نسبت به داور مسابقه به پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. اجلال نصیری مدیر اجرایی تیم استقلال نیز به دلیل بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه به دو جلسه محرومیت از حضور در تمامی ورزشگاه‌های فوتبال در مسابقات رسمی و پرداخت سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (محرومیت قابل تجدیدنظر خواهی است)

دیدار دو تیم گل‌گهر سیرجان و شهرخودرو از هفته بیست و چهارم در تاریخ 16 فروردین 1401 برگزار شد و باشگاه شهرخودرو به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از اخذ 6 کارت زرد به پرداخت دویست و چهل میلیون ریال محکوم شد. همچنین سیدمهدی سیدصالحی سرپرست تیم شهرخودرو به دلیل بدرفتاری‌ در قبال مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت از حضور در مسابقات رسمی و پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

برنابئو با ۶۰ هزار نفر آماده جشن قهرمانی چمپیونزلیگ

چ مه 11 , 2022
50 تا 60 هزار هوادار رئال مادرید می‌توانند در سانتیاگو برنابئو دیدار فینال لیگ قهرمانان را تماشا کنند.  رئال مادرید فصل بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد. آنها چندی پیش قهرمانی زودهنگام خود در رقابت‌های لالیگا را قطعی کردند. با این حال اوج کار شاگردان کارلو آنچلوتی در لیگ قهرمانان […]