مدافع بارسلونا از بیمارستان مرخص شد

باشگاه بارسلونا از ترخیص شدن مدافع اروگوئه‌ای‌اش از بیمارستان خبر داد.

باشگاه بارسلونا در تشریح آخرین وضعیت مدافع اروگوئه‌ای خود که در جریان برتری 3 بر یک بامداد امروز (چهارشنبه) بارسلونا مقابل سلتاویگو در هفته سی‌و‌ششم لالیگای اسپانیا دچار ضربه مغزی شد؛ با انتشار بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد؛ «تست‌های تکمیلی روی رونالد آرائوخو با موفقیت انجام شد و او از بیمارستان مرخص شد. روند بهبودی، زمان در دسترس بودن او را مشخص خواهد کرد».

در دقیقه 60 این بازی در حالی که شاگردان ژاوی با نتیجه 3 بر یک از میهمان خود پیش بودند، رونالد آرائوخو و هم‌تیمی‌اش گاوی که قصد داشتند در میانه میدان توپ را با ضربه سر بزنند، سرشان به یکدیگر برخورد کرد و همین باعث شد مدافع اروگوئه‌ای بارسا دچار ضربه مغزی و بلافاصله توسط آمبولانس راهی بیمارستان شود.

آرائوخوی 23 ساله که اخیراً با امضای قرارداد جدیدی خود را تا پایان ماه ژوئن 2026 به بارسلونا متعهد کرد، این فصل در 42 بازی از رقابت‌های مختلف برای آبی‌واناری‌ها به میدان رفته و چهار گل هم به ثمر رسانده است.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

صورتجلسه مجمع آتی فدراسیون فوتبال مشخص شد/ اتخاذ تصمیم درباره عزل عزیزی خادم و عزل ارکان فدراسیون

چ مه 11 , 2022
دستورجلسه مجمع آتی فدراسیون فوتبال که روز ۱۰ خرداد ماه برگزار می‌شود، مشخص شد. مجمع عمومی فدراسیون فوتبال طبق اعلام قبلی روز سه‌شنبه 10 خرداد ماه در هتل المپیک تهران و با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان برگزار خواهد شد. 16 دستورجلسه برای برگزاری مجمع تنظیم شده است […]