مجوز حضور تماشاگران مشهدی در بازی حساس صادر شد

با صدور مجوز از سوی مراجع ذی‌صلاح، دیدار هفته بیست و هفتم تیم فوتبال شهرخودرو در مشهد با حضور تماشاگران به انجام می‌رسد.

تیم فوتبال شهرخودرو بعد از شکست در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال، کماکان شانس بقا در لیگ برتر را دارد و شاگردان سیدعباسی 4 دیدار فینال‌گونه را تا پایان فصل در پیش دارند که برای بقا محکوم به کسب امتیاز در آن دیدارها هستند.

در اولین گام، عنابی‌پوشان شهرخودرو در خانه در هفته بیست و هفتم پذیرای پیکان تهران خواهند بود؛ مسابقه‌ای که شنبه 24 اردیبهشت‌ماه از ساعت 18 به میزبانی ورزشگاه ثامن الائمه برگزار خواهد شد.

بعد از پیگیری مدیران باشگاه مشهدی، سرانجام مجوزهای لازم پیرامون حضور تماشاگران در ورزشگاه صادر شد تا بعد از حدود 30 ماه مجدداً تماشاگران خراسانی بتوانند از نزدیک نماینده استان خود در لیگ برتر را تشویق کنند.

گفتنی است که طبق توافقات انجام شده و تصمیم مسئولان باشگاه شهرخودرو، حضور هواداران در روبروی جایگاه به‌صورت رایگان است و آن‌ها امیدوارند که با حضور پرشور تماشاگران خود بتوانند دیدار خانگی حساس برابر پیکان را با پیروزی به پایان برسانند و از قعر جدول فاصله بگیرند.

منبع : ورزش‌سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

پیام مارسلو به پرز؛ می‌خواهم در رئال بمانم

پ مه 12 , 2022
مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید، امیدوار است بتواند به حضورش در این تیم ادامه دهد. قرارداد مارسلو با باشگاه رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد اما به نظر می‌رسد که این بازیکن به دنبال تمدید این قراداد است. بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی در هفته‌های قبل خبر داده بودند […]