لیگ NBA| میامی به فینال کنفرانس شرق رسید

تیم بسکتبال میامی هیت با پیروزی مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز به فینال کنفرانس شرق لیگ NBA رسید.

تیم میامی هیت با پیروزی 99 بر 90 مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز در بازی ششم مرحله نیمه نهایی کنفرانس شرق لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا به فینال این کنفرانس صعود کرد. میامی در حالی این بازی را به سود خود پایان داد که در حضور 21 هزار و 82 تماشاگر سالن ولز فارگو شهر فیلادلفیا بازی می‌کرد.

در این مسابقه جیمی باتلر 32 امتیاز و هشت ریباند و مکس استراس 20 امتیاز و 11 ریباند برای میامی داشتند. جوئل امبید 20 امتیاز و 12 ریباند و تایریس مکسی 20 امتیاز برای فیلادلفیا داشتند.

میامی در فینال کنفرانس شرق به مصاف برنده سری بازی‌های بوستون و میلواکی خواهد رفت.

بازی ششم مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب NBA هم بین دو تیم دالاس موریکس و فینیکس سانز برگزار شد که با برتری قاطع 113 بر 86 دالاس به پایان رسید. لوکا دانچیچ 33 امتیاز و 11 ریباند برای دالاس و دی آندری ایتون 21 امتیاز و 11 ریباند برای فینیکس داشتند. سری بازی‌های این دو تیم، 3 – 3 مساوی شد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

حمله مجدد روزنامه‌نگار اسپورتینگ به پورتو و طارمی/ قهرمانی با کمک «پدرخوانده»

ج مه 13 , 2022
روزنامه‌نگار نشریه باشگاه اسپورتینگ به قهرمانی پورتو تاخت و بار دیگر به طارمی و هم‌تیمی‌هایش حمله کرد. تیتو آرانتس فونتس که چندی پیش مطلبی توهین‌آمیز علیه مهدی طارمی نوشته بود، در گزارشی دیگر به انتقاد شدید از نحوه قهرمانی پورتو در لیگ برتر پرتغال پرداخت. وی در روزنامه باشگاه اسپورتینگ، […]