حمله مجدد روزنامه‌نگار اسپورتینگ به پورتو و طارمی/ قهرمانی با کمک «پدرخوانده»

روزنامه‌نگار نشریه باشگاه اسپورتینگ به قهرمانی پورتو تاخت و بار دیگر به طارمی و هم‌تیمی‌هایش حمله کرد.

تیتو آرانتس فونتس که چندی پیش مطلبی توهین‌آمیز علیه مهدی طارمی نوشته بود، در گزارشی دیگر به انتقاد شدید از نحوه قهرمانی پورتو در لیگ برتر پرتغال پرداخت.

وی در روزنامه باشگاه اسپورتینگ، از اشتباهات داوری به سود پورتو انتقاد کرد و گفت: «می‌توان گل مردود بنفیکا به پورتو را کنایه‌ای به این قهرمانی خواند و ژوائو پنیرو (یکی از داوران فوتبال پرتغال) را پدرخوانده قهرمانی فوق دانست. این گل به‌خاطر دو سانتیمتر رد شد. پنیرو که نگاهش مانند سیاه‌گوش (یکی از گربه‌سانان که دید قدرتمندی دارد) است، در اتاق VAR بود و همین گل قهرمانی را تعیین کرد؛ دو سانتی‌متری که کسی نتوانست ببیند.

این خبرنگار همچنین به اتفاقات دیدار پورتو و اسپورتینگ اشاره کرد و نوشت: پینیرو دید که کواتس پای طارمی را لگد کرده، نه اینکه طارمی پای کواتس را لگد کرده باشد و به همین دلیل به کواتس کارت زرد نشان داد. بگذارید هوشیار باشیم. همه شاهد یک تکامل جذاب و شوم بودیم که چشم سیاهگوش به چشم اژدها (لقب باشگاه پورتو) تغییر کرد. پینیرو هم به ایفای نقش نفرت‌انگیز خود ادامه داد.

پورتو با یک امتیازی که در خانه بنفیکا به دست آورد، قهرمانی خود را در لیگ برتر پرتغال قطعی کرد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آنچلوتی: بهترین مربی اروپا؟ بگذارید بقیه درباره‌ام نظر بدهند

ج مه 13 , 2022
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید به این سؤال که آیا او بهترین مربی اروپاست، واکنشی جالب نشان داد. تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (پنجشنبه) بازی تشریفاتی‌اش برابر لوانته را با پیروزی 6 بر صفر پشت سر گذاشت. کهکشانی‌ها که قهرمانی‌شان در فصل جاری لالیگا را دو هفته پیش مسجل […]