سرمربی نساجی: ما و نفت برای برد به زمین می‌رویم/ بازیکنان نساجی با ۵۰ درصد توان بازی می‌کنند

به اعتقاد سرمربی تیم فوتبال نساجی بازیکنان این تیم در دیدارهای اخیر به خاطر فشردگی مسابقات لیگ و جام حذفی با ۵۰ درصد توان خود در میدان حاضر شده‌اند.

اسماعیل اسماعیلی سرمربی نساجی درباره دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بعد از اتفاقاتی که برای ما رخ داد یک بازی سخت مقابل تیمی داریم که طبیعتاً به مانند ما برای برد به زمین می‌آید. معمولاً در سالیان گذشته با توجه به اینکه نفت تیم خوبی است، رقابت خوبی را بین دو تیم شاهد بودیم.

وی ادامه داد: جا دارد من حامل پیامی از سمت هواداران‌مان باشم. آنها خواستند تا من از تماشاگران مسجدسلیمان تشکر کنم که در فینال حذفی حامی و مشوق تیم نساجی بودند. جا دارد از زبان مردم مازندران یک تشکر ویژه از مردم مسجدسلیمان داشته باشم. می‌دانم بازی سختی پیش رو داریم، امیدوارم با همدلی و رفاقتی که وجود دارد بازی قابل توجهی باشد تا هواداران لذت ببرند.

سرمربی نساجی درباره غایبان تیمش در این مسابقه گفت: با توجه به شرایطی که تیم ما داشت و رفت و آمدهایی که داشتیم، به بازیکنان‌مان فشار آمد و چند بازیکن مشکل دارند. مشکلات خیلی حاد نیست اما فکر می‌کنم بچه‌ها با 50 درصد توان به بازی‌ها می‌آیند. امیدوارم به نحوی شایسته از مهره‌ها استفاده کنیم و یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

نویدکیا: تساوی نه به درد ما می‌خورد و نه پرسپولیس

ج مه 13 , 2022
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان تأکید کرد، این تیم به مانند حریف سرخپوش تهرانی‌اش تنها در پی سه امتیاز بازی فرداست. محرم نویدکیا درباره دیدار سپاهان اصفهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: واقع‌بینانه باید بگویم و نیازی نیست مربیان در مورد آن توضیح بدهند، چون بازی فردا، مسابقه فوق‌العاده مهمی است. […]