تساوی فیروزجا مقابل شطرنج‌باز آمریکایی

عیلرضا فیروزجا مقابل وسلی سو به تساوی رسید تا امید این شطرنج باز برای رسیدن به رتبه‌های برتر کم رنگ شود.

علیرضا فیروزجا که در سوپرتورنمنت شطرنج کلاسیک سوپربت رومانی شرکت کرده است، در دور هشتم این رقابت‌ها به مصاف وسلی سو آمریکایی رفت و به تساوی رسید. فیروزجا که با ریتینگ ۲۸۰۴ در این مسابقات حضور دارد درحالی به تساوی رضایت داد که حریف او دارای ریتینگ ۲۷۶۶ بود.

فیروزجا که در این مسابقات عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذاشته است در هفت بازی اخیر خود به یک پیروزی، یک شکست و شش تساوی دست یافته تا با این نتایج ۴ امتیازی شود. فیروزجا بلافاصله پس از اتمام رقابتش در رده چهارم این رقابت‌ها ایستاد و این جایگاه درحالی است که رقابت فیروزجا در دور هشتم اولین بازی بود که به اتمام رسید.

به گزارش ایسنا، سوپرتورنمنت رومانی اولین رقابت از سری مسابقات گرندچس تور ۲۰۲۲ است که در آن ۱۰ شطرنج‌باز به مصاف هم می‌روند.

قرار است پنج رقابت در سری رقابت‌های گرند چس تور برگزار شود که مجموع جوایز آن ۱.۴ میلیون دلار تخمین زده شده است. همچنین قهرمان سوپرتورنمنت رومانی می‌تواند ۱۰۰ هزار دلار را به دست آورد.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

سرمربی نساجی: ما و نفت برای برد به زمین می‌رویم/ بازیکنان نساجی با ۵۰ درصد توان بازی می‌کنند

ج مه 13 , 2022
به اعتقاد سرمربی تیم فوتبال نساجی بازیکنان این تیم در دیدارهای اخیر به خاطر فشردگی مسابقات لیگ و جام حذفی با ۵۰ درصد توان خود در میدان حاضر شده‌اند. اسماعیل اسماعیلی سرمربی نساجی درباره دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بعد از اتفاقاتی که برای ما رخ داد یک […]