درخواست مهدی مهدوی برای ورود تماشاگران والیبال به ورزشگاه

کاپیتان تیم والیبال شهداب یزد در مورد حضور تماشاگران گفت: باید کل مسئولان به حضور تماشاگران کمک کنند چون امروز تا دقایق آخر همچنان برخی نمی‌دانستند بازی داریم.

رقابت‌های جام باشگاه‌های والیبال مردان آسیا از شنبه، ۲۴ اردیبهشت با حضور هشت تیم به میزبانی ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی آغاز شد.
تیم والیبال شهداب یزد در نخستین مسابقه مقابل اربیل عراق با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید.
مهدی مهدوی در نشست خبری پس از بازی در مورد این دیدار  گفت: بازی اول بود و خیلی وقت کمی داشتیم که همه بازیکنان با هم تمرین کنیم. خیلی در تمرین کنار هم نبودیم و عملکردمان برای بازی اول رضایت بخش بود. امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم.
او  در مورد حضور تماشاگران  در مسابقه و همچین جذب بازیکنانی چون انگاپت و عبدالعزیز گفت: حضور این بازیکنان به زیبایی و جذابیت بازی کمک می‌کند. فکر می‌کنم اتفاقی نادر باشد که چنین ستاره‌هایی وارد ایران شده‌اند. باید از شهداب و پیکان تشکر کرد. شاید سعید معروف و موسوی دیگر در ایران بازی نکنند و حضورشان اتفاق خوبی است.  در مورد تماشاگران هم فکر می‌کنم باید کل مسئولان به موضوع کمک کنند چون امروز تا دقایق آخر همچنان برخی نمی‌دانستند بازی داریم. مردم ایران والیبال را دوست دارند و امیدوارم شرایطی پیش بیاید که سالن را پر کنند.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تیم منتخب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر

ی مه 15 , 2022
با گزینش مربیان لیگ برتری تیم منتخب هفته بیست‌وهفتم مشخص شد. تیم منتخب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال: دروازه‌بان: علیرضا حقیقی (نساجی) مدافعان: محمد نژادمهدی (سپاهان)، مسعود ابراهیم‌زاده (ذوب‌آهن)، میثم تیموری (مس)، مهران گلزاری (گل‌گهر) و صالح حردانی (استقلال) هافبک‌ها: سروش رفیعی (سپاهان)، امیرحسین حسین‌زاده (استقلال) و محمود قائدرحمتی (آلومینیوم) مهاجمان: جواد محمدی (هوادار) و […]