پرسپولیسی‌ها ریکاوری کردند، فرجی به تمرینات گروهی بازگشت/ سیدجلال زیر نظر کادر پزشکی

تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر سپاهان و بازگشت به تهران، امروز در ورزشگاه شهید کاظمی به تمرین و ریکاوری پرداخت.

 سرخپوشان پایتخت امروز (یکشنبه)  از ساعت 17:30 پس از صحبت‌های سرمربی به تمرین و ریکاوری پرداختند.

پیش از آغاز تمرین، یحیی گل‌محمدی دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت. سپس سرخپوشان به دو گروه تقسیم شدند. بازیکنان اصلی در بازی برابر سپاهان زیر نظر مربی بدنساز تیم به ریکاوری پرداختند. سایر بازیکنان هم 90 دقیقه زیر نظر کادر فنی تمرین کردند. در این جلسه تمرینی، پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی، حمله به دروازه در قالب دو تیم و در پایان هم مینی فوتبال در برنامه بود و انجام شد.

فرشاد فرجی بعد  از طی کردن دوران مصدومیت که شامل؛ ریکاوری، فیزیوتراپی و بازتوانی بود، امروز توانست در تمرینات گروهی شرکت کند.

وحید امیری و محمد شریفی به دلیل مصدومیت غایب بودند، ضمن اینکه منوچهر صفروف هم بعد از مصدومیت جزیی که برای او پیش آمده بود، در تمرینات گروهی شرکت کرد. سید جلال حسینی هم به دلیل مصدومیتی که در بازی شب گذشته برای او پیش آمده بود، امروز زیر نظر کادر پزشکی به تمرینات اختصاصی پرداخت.

بازیکنان در پایان تمرین، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

منبع : باشگاه‌پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

والیبال باشگاه‌های آسیا| پیروزی آسان شهداب مقابل الریان قطر

ی مه 15 , 2022
تیم والیبال شهداب یزد،‌ دومین دیدار خود در مسابقات باشگاه‌های آسیا را با پیروزی مقابل الریان قطر پشت سرگذاشت. تیم شهداب یزد، قهرمان لیگ برتر والیبال ایران در دومین بازی خود از مسابقات باشگاه‌های آسیا، امروز (یکشنبه 25 اردیبهشت 1401) به مصاف الریان قطر رفت و در یک بازی آسان […]