اسکوچیچ: کانادا بهترین گزینه ممکن برای دیدار دوستانه بود/ کادر فنی تیم ملی تقویت می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد، کادر فنی این تیم به‌زودی تقویت خواهد شد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که پس از بازگشت به تهران برای برگزاری جلسه به فدراسیون فوتبال رفته بود درباره شرایطش پس از عمل جراحی که انجام داده بود، گفت: همه چیز خدا را شکر خوب است. چند سالی بود که منتظر بودم این عمل جراحی را انجام بدهم، الان فرصت آن شد و این عمل را با موفقیت انجام دادم و مشکل خاصی ندارم.

وی در مورد جلسه‌اش در فدراسیون فوتبال با حضور حمید استیلی، اظهار داشت: جلسه درباره این بود که روند آماده‌سازی تیم ملی برای اردوی بعدی چطور دنبال شود. یکسری نکات مطرح شد و نقطه نظرات دوستان را شنیدیم. جلسه امروز فقط درباره اردوی آماده‌سازی تیم ملی بود.

سرمربی تیم ملی در واکنش به اینکه صحبت از حضور دو دستیار خارجی در کادر فنی‌اش است، گفت: در این یکی دو روز بیشتر در مورد کادر فنی‌ام صحبت خواهم کرد و این کادر تقویت خواهد شد.

اسکوچیچ راجع به بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کانادا، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم بهترین گزینه ممکن برای آماده‌سازی ما جهت حضور در جام جهانی، تقابل با کانادا بود که این دیدار تدارکاتی هماهنگ شد و با این تیم یک بازی دوستانه خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که «تعداد کم بازی‌های تیم ملی در فیفادی‌ها نگران‌کننده نیست؟»، گفت: اگر از من بپرسید که از این شرایط و تعداد پنجره‌های فیفا برای آماده‌سازی تیم ملی راضی هستم یا نه، می‌توانم صحبت کنم، اما اینکه فقط دو پنجره فیفادی داریم، برای همه تیم‌ها یکسان است.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه آیا از شرایط موجود راضی هست یا نه، تصریح کرد: نمی‌توان با جام‌های جهانی قبلی مقایسه کرد و این جام جهانی شرایط خاص خودش را دارد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تحریم دوباره یک برنامه ورزشی از سوی باشگاه استقلال

د مه 16 , 2022
باشگاه استقلال از تحریم دوباره یک برنامه ورزشی به دلیل اظهارات مجری آن در خصوص بحث قهرمانی آبی‌پوشان خبر داد.  محمد نوری‌فر، معاون ارتباطات باشگاه استقلال از محمدرضا احمدی خواست که از هواداران میلیونی این تیم عذرخواهی کند و گفت: باید همان شب یا دیروز به اظهارات ایشان اعتراض می‌کردیم […]