سیتی، گوندوغان را در لیست فروش گذاشت

ایلکای گوندوغان در تابستان منچسترسیتی را ترک خواهد کرد.

به نقل از ساکرنت، ایلکای گوندوغان تابستان امسال منچسترسیتی را ترک خواهد کرد. باشگاه قبلاً به هافبک میانی گفته بود که قرارداد او را تمدید نمی‌کند و به او آزادی عمل داده است تا به دنبال تیم جدیدی باشد. او اولین خرید دوران گواردیولا در منچسترسیتی بود.

این بازیکن ۳۰ ساله با ۱۷ گل در ۴۶ بازی در فصل قبل بهترین گلزن تیمش بود ولی با آمدن جک گریلیش او در نقش دفاعی‌تر بازی کرد.

منچسترسیتی اکنون به صراحت اعلام کرده است که قرارداد یکی از مهم‌ترین بازیکنان خود را تمدید نخواهد کرد. اگرچه هنوز یک سال از قرارداد فعلی این بازیکن باقی مانده است، اما ایلکای گوندوغان به دنبال رفتن به تیم دیگری است. به گزارش دیلی میل، باشگاه تصمیم خود را در مورد این بازیکن گرفته است.

هیات مدیره سیتی آزادی عمل کامل را به بازیکن پیشین دورتموند داده است تا تصمیم خود را بگیرد. بنابراین، این بازیکن می‌تواند هر گزینه‌ای که در بازار به او ارائه می‌شود را بررسی کند.

در این فصل، او یکی از اعضای اصلی تیم بوده و در ۳۷ بازی لیگ برتر حضور داشته و در ۲۰ بازی از آن‌ها از ابتدا در ترکیب تیمش بازی را شروع کرده است. او گلزن‌ترین آلمانی در تاریخ فوتبال انگلیس است و هم‌چنین با چهار عنوان قهرمانی در لیگ برتر بیش‌ترین افتخار را به نام ثبت کرده است.

گوندوغان اولین خرید «دوران گواردیولا» پس از ورودش به اتحاد در سال ۲۰۱۶ بود. 

هم‌چنین با توجه به خداحافظی تونی کروس از تیم ملی آلمان، هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان برای جام جهانی پیش رو حساب ویژه‌ای روی او باز کرده است.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آغاز مرحله ششم اردوی تیم ملی کاراته آقایان

س مه 17 , 2022
مرحله ششم اردوی تیم ملی کاراته آقایان از امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شد. تمرینات ملی پوشان در ششمین مرحله از اردوی تیم ملی کاراته آقایان از امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شد. طبق اعلام سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی، ملی پوشان از عصر روز گذشته وارد […]