آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی آزاد با ۳ طلایی و ۲ ملی‌پوش

روز گذشته اردوی تیم ملی آزاد در خانه کشتی به پایان رسید و دور جدید تمرینات در حالی آغاز خواهد شد که سه طلایی ایران در جهانی نروژ و دو کشتی‌گیری که حضورشان در تیم ملی را قطعی کرده‌اند در اردو حضور خواهند داشت.

بعد از قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات آسیایی اولانباتور، تمرینات این تیم با تعداد کمتری از کشتی‌گیران در کمپ تیم‌های ملی دنبال شد، چرا که جز 6 کشتی‌گیری که در قهرمانی آسیا طلا گرفتند (رحمان عموزاد، یونس امامی، علی سوادکوهی، امیرحسین فیروزپور، محمدحسین محمدیان و یدالله محبی) و همچنین سه قهرمان ایرانی سال 2021 (حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور و امیرحسین زارع) همه کشتی‌گیرانی که مدعی کسب دوبنده تیم ملی هستند و موفق به کسب سهمیه جام تختی شده‌اند، باید ماه آینده در تنکابن کشتی بگیرند.

بنابرین کادر فنی تیم ملی در نظر دارد اردوی بعدی خود را با کمترین تعداد کشتی‌گیر برگزار کند. یزدانی، قاسم‌پور و زارع که قرار است 12 تا 15 خرداد در جام رنکینگ‌دار قزاقستان روی تشک بروند به همراه رحمان عموزاد و یونس امامی که با قهرمان شدن در مسابقات کشوری و قهرمانی آسیا، حضورشان در تیم ملی را قطعی کردند، 5 کشتی‌گیری هستند که احتمالا از 30 اردیبهشت به اردو بازخواهند گشت.

جوانانی که در اردوی قبلی تیم بزرگسالان را همراهی کردند نیز به اردوی تیم خودشان ملحق می‌شوند و  اگر کشتی‌گیری از جمع کسانی که قرار است در جام تختی کشتی بگیرند، به دلیل نداشتن حریف تمرینی در شهرش، خواستار حضور در اردوی تیم ملی باشد، با هماهنگی کادرفنی تیم ملی می‌تواند در اردوی بعدی حاضر شود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

پاسخ کلوپ به انتقاد سخنگوی دولت انگلیس از هواداران لیورپول: بی‌دلیل «هو» نمی‌شوید!

س مه 17 , 2022
سرمربی تیم فوتبال لیورپول به انتقاد اخیر یکی از مقامات دولت انگلیس از هواداران این تیم واکنش نشان داد. فینال جام حذفی انگلیس که شنبه شب میان تیم‌های چلسی و لیورپول برگزار شد با یک حاشیه سیاسی همراه بود که به مذاق دولتمردان انگلیسی خوش نیامد. گروهی از هواداران لیورپول […]