والیبال باشگاه‌های آسیا| صعود بی‌دردسر پیکان به نیمه‌نهایی

تیم والیبال پیکان با پیروزی مقابل اربیل عراق، جواز حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات باشگاه‌های آسیا را کسب کرد.

تیم پیکان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا،‌ امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 به مصاف اربیل عراق رفت و همانطور که پیش‌بینی می‌شد بدون مشکل خاصی به پیروزی رسید.

پیکان در 3 ست متوالی این دیدار با نتایج 25 بر 13، 25 بر 19 و 25 بر 14 شاگردان حسین نجاتی را شکست داد و راهی نیمه نهایی مسابقات باشگاه‌های آسیا شد. حریف پیکان در این مرحله، تاراز قزاقستان خواهد بود.

پیکان بازی را با سعید معروف، نیمیر عبدالعزیز، اروین انگاپت، پوریا فیاضی، محمد موسوی، آرمین تشکری و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) آغاز کرد ولی در ست سوم، فرصت برای حضور سایر بازیکنان نیز فراهم شد.

 امیر عطابخش، مدیرعامل باشگاه پیکان و پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال این باشگاه پیش از شروع بازی از حسین نجاتی، سرمربی تیم اربیل عراق و بازیکن سال سال‌های دور پیکان تقدیر کردند.

بازیکنان پیکان در این بازی با لباس قرمز رنگ بازی کردند که برای این تیم، نامتعارف بود.

بازیکنان پیکان در این بازی با لباس قرمز رنگ بازی کردند که برای این تیم، نامتعارف بود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

نکونام: برای رسیدن به موفقیت باید اشتباهات حداقلی داشته باشیم/ شرایط فوتبال ما اسفناک است

چ مه 18 , 2022
جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد، تیمش برای رسیدن به موفقیت، باید اشتباهات حداقلی داشته باشد. جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: می‌دانیم با تیمی بازی داریم که سازماندهی و شکل دفاعی خوبی دارد و نفوذ و عبور […]