اعلام جزئیات توافق اینتر با دیبالا

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس که در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شود، آماده پیوستن به رقیب دیرینه بانوی پیر است.

 به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا؛ باشگاه اینتر در نظر دارد خط حمله‌اش را با اضافه کردن پائولو دیبالا و تشکیل زوج آرژانتینی او و لائوتارو مارتینس تقویت کند.

دیبالا در پایان فصل جاری بازیکن آزاد می‌شود و یوونتوس را پس از خودداری از تمدید قرارداد وی ترک خواهد کرد. او با اینکه چند مشتری از خارج از ایتالیا دارد، آماده سفر به میلان و پیوستن به نراتزوری شده است. اینتر هم تمامی اقدامات لازم برای خرید این بازیکن 28 ساله را انجام داده است.

در حقیقت این باشگاه از چند ماه قبل که یوونتوس به صورت رسمی اعلام کرد قرارداد دیبالا تمدید نمی‌شود، با او وارد مذاکره شده است و مذاکرات طرفین محدود به چند روز قبل نمی‌شود. دو طرف به توافق هم دست پیدا کرده‌اند اما اعلام رسمی این موضوع تا پایان فصل صورت نخواهد گرفت.

گاتزتا مدعی است که اینتر برای دیبالا قراردادی 4 ساله با حقوق 6 میلیون یورو در فصل به علاوه پاداش‌های جانبی در نظر گرفته است. این در حالیست که از زمان قطعی شدن جدایی دیبالا از یوونتوس، تیم‌های دیگری از جمله آرسنال هم با مدیربرنامه‌های او تماس گرفته‌اند. دیبالا اما تمایل ندارد به تیمی ملحق شود که جایی در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان ندارد.

اینتر نه تنها دارای این امتیاز است بلکه به سب حضور مارتینس، هم‌تیمی دیبالا در تیم ملی آرژانتینف مقصد جذاب‌تری برای بازیکن یووه است.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

صیادمنش بهترین بازیکن ماه هال سیتی شد 

چ مه 18 , 2022
مهاجم تیم ملی کشورمان عنوان بهترین بازیکن ماه گذشته میلادی تیم هال‌سیتی را دریافت می‌کند. صفحه توئیتری باشگاه هال‌سیتی 9 روز پیش با معرفی چهار بازیکن تیم فوتبال این باشگاه، از کاربران خود خواست تا به بهترین بازیکن تیم هال سیتی در ماه آوریل رأی بدهند. اللهیار صیادمنش که یکی […]