تیم کامل فرنگی در مسابقه رنکینگ‌دار قزاقستان/ گرایی و مختاری یک وزن بالاتر کشتی می‌گیرند

برخلاف تیم آزاد که تنها طلایی‌هایش را به تورنمنت رنکینگ‌دار قزاقستان اعزام خواهد کرد، تیم کشتی فرنگی با تیم کامل قصد شرکت در این رقابت‌ها را دارد.

تورنمنت بین‌المللی قزاقستان که یکی مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی است، 12 تا 15 خرداد ماه برگزار می‌شود.

با نظر کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد قرار است حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور و امیرحسین زارع که از جهانی نروژ تاکنون در هیچ مسابقه‌ای کشتی نگرفته‌اند (تنها قاسم‌پور دو کشتی سبک در لیگ برتر گرفت) در جام قزاقستان محک بخورند.

تیم فرنگی اما با ترکیب نسبتا کامل قرار است در این رقابت‌ها شرکت کند. ظاهرا پویا دادمرز در 55 کیلو، علیرضا نجاتی و پویا ناصرپور در 60 کیلو، میثم دلخانی در 63 کیلو، محمدرضا گرایی در 72 کیلو، محمدرضا مختاری در 77 کیلو، پژمان پشتام در 82 کیلو، رامین طاهری و علی شریفی در 87 کیلو، مهدی فلاح در 97 کیلو و علی‌اکبر یوسفی و امین میرزازاده در 130 کیلو نفرات اعزامی به قزاقستان را تشکیل می‌دهند.

این تیم نماینده‌ای در 67 کیلوگرم ندارد. محمدرضا گرایی که سال گذشته دو مدال طلای المپیک و جهان را در 67 کیلوگرم به دست آورد به دلیل بالا رفتن وزنش، در قزاقستان یک وزن بالاتر کشتی خواهد گرفت و به این ترتیب محمدرضا مختاری مدعی 72 کیلوگرم نیز در این تورنمنت در 77 کیلو کشتی می‌گیرد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

یک ایرانی سرمربی تیم ملی هندبال کشور آذربایجان شد

چ مه 18 , 2022
ناصر سلیمی سرمربی تیم ملی هندبال جمهوری آذربایجان شد.  با تصمیم فدراسیون هندبال جمهوری آذربایجان ناصر سلیمی به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال این کشور انتخاب شد. سلیمی از مربیان با سابقه هندبال ایران است که سابقه سرمربیگری در تیم‌های مختلف باشگاهی ایران را در کارنامه دارد و در فدراسیون […]