ترزیچ سرمربی دورتموند شد

سرمربی موقت دورتموند در فصل ۲۱-۲۰۲۰ مجدداً روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

ادین تزریچ برای دومین مرتبه، هدایت تیم فوتبال بوروسیا دورتموند را بر عهده گرفت و جایگزین مارکو رُز شد. وی تا پایان فصل 25-2024 با زردهای وستفالن قرارداد بسته است.

سرمربی فصل گذشته زنبورها سه روز پیش از سمت خود برکنار شده بود. پس از این تصمیم، مدیران باشگاه دورتموند مذاکرات خود را با ترزیچ دنبال کردند و با وی به توافق نهایی رسیدند.

ترزیچ در دسامبر سال 2020 هدایت نایب قهرمان فصل گذشته فوتبال آلمان را بر عهده گرفت و قهرمانی جام حذفی را برای دورتموند به ارمغان آورد.

سرمربی جدید دورتموند پس از انتخاب خود به این سمت اظهار داشت: مردم باید بدانند دورتموند در زندگی من چه ارزشی دارد. از مدیریت باشگاه برای اعتماد فوق‌العاده به من و سپردن این مسئولیت تشکر می‌کنم. هر روز تمام توان خود را برای موفقیت تیم و باشگاه دورتموند می‌گذارم.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

د مه 23 , 2022
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو بازیکن باشگاه پرسپولیس را به منظور بررسی پرونده اتفاقات مسابقه این تیم برابر تراکتور فراخواند.  پس از جلسه امروز (دوشنبه) کمیته انضباطی با حضور داور و ناظر مسابقه دو تیم در تبریز این کمیته از امید عالیشاه و سعید آقایی دو بازیکن باشگاه پرسپولیس نیز […]