منصوریان: امیدوارم گرد و خاک به ما امان بدهد/ این آمادگی داریم تا در شهر دیگر بازی کنیم

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به گرد و خاک شدید در خوزستان امیدوارم گرد و خاک به ما امان بدهد تا بازی فردا را برگزار کنیم.

 علیرضا منصوریان درباره دیدار صنعت نفت آبادان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: اتفاق امروز آبادان و ریزش ساختمان را که فوتی‌های زیادی داشت، تسلیت می‌گویم. ان‌شاءالله تعداد کشته‌شدگان از عدد پنج بیشتر نشود. مردم آبادان ما را در غم خودشان شریک بدانند.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه ما با اتوبوس آمدیم به کنفرانس خبری نرسیدم. به نظرم با توجه به اهمیت مسابقه برای تیم نفت و ما، بازی سختی خواهد بود. شاید در دو سه هفته حق ما باخت نبود و دو بازی را به خاطر داوری و بازی قبل را به خاطر موقعیت‌سوزی از دست دادیم. امیدواریم فردا سربلند باشیم. قطعاً دو تیم برای برد به زمین می‌روند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: ان‌شاءالله گرد و خاک به ما امان بدهد تا فردا بازی را دربیاوریم. الان دیدم اعلام کردند کل خوزستان به دلیل گرد و خاک تعطیل شده است. اگر سازمان لیگ تصمیم گرفت که بازی را در مسجدسلیمان برگزار کند، ما فقط سلامت هر دو تیم را می‌خواهیم و امیدواریم بهتر اتفاق بیفتد. اگر هم قرار باشد در شهر دیگری بازی را برگزار کنند، ما آمادگی این را داریم تا در شهر دیگر هم بازی کنیم.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

نکونام: تمرکز ما روی ارائه بهترین عملکرد در دیدار با سپاهان است

د مه 23 , 2022
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: مسابقه سختی پیش رو داریم و تمرکز ما روی ارائه بهترین عملکرد در دیدار با سپاهان است. جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر اظهار داشت: به مردم آبادان و خانواده‌هایی که عزیزان خود را از دست […]