استقلال به دنبال جشن قهرمانی 78 هزار نفری!

باشگاه استقلال خواهان برگزاری جشن قهرمانی خود با ظرفیت کامل ورزشگاه آزادی شده است.

 تیم استقلال که دو هفته پیش قهرمانی‌اش را در رقابت‌های لیگ برتر قطعی کرد، روز یک‌شنبه هفته آینده و بعد از دیدار با نفت مسجدسلیمان در هفته سی‌ام جشن قهرمانی خود را برگزار می‌کند و جام را در اختیار می‌گیرد.
از این رو مسئولان استقلال در صدد هستند تا برای مسابقه پایانی لیگ برتر از تمام ظرفیت ورزشگاه آزادی بهره بگیرند. ورزشگاه آزادی ظرفیتی در حدود 78 هزار صندلی دارد اما در حال حاضر استفاده از تمام آن امکان پذیر نیست.
بر اساس مجوز وزارت بهداشت در مسابقات فوتبال فقط 30 درصد از سکوها بلیت فروشی خواهد شد اما مدیران استقلال در این خصوص نامه نگاری‌هایی انجام دادند تا شاید بتوانند در روز بازی با نفت مسجدسلیمان برای تمام صندلی‌های ورزشگاه بلیت فروشی انجام بدهند.
استقلالی‌ها امیدوار هستند با توجه به فروکش کردن شیوع کرونا در کشور مجوز استفاده از تمام ظرفیت ورزشگاه آزادی به آنها داده شود و جشن قهرمانی باشکوهی را در این ورزشگاه برگزار کنند. با این حال اگر مجوز لازم به استقلالی‌ها داده نشود جشن قهرمانی این تیم با 30 درصد ظرفیت ورزشگاه (حدود 25 هزار نفر) برگزار خواهد شد.

منبع : ورزش‌سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فهرست ۲۵ نفره تیم ملی والیبال ایران اعلام شد

د مه 23 , 2022
سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست اولیه تیم ایران برای حضور در لیگ ملت‌ها سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد.  مرحله گروهی لیگ ملت‌های سال 2022 در گروه مردان از ساعت یک بامداد 18 خرداد به وقت تهران آغاز می‌شود و 19 تیر ماه به پایان می‌رسد. بهروز عطایی سرمربی تیم […]