۵ مسابقه هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فردا هم برگزار نمی‌شود

با تصمیم استانداری تهران پنج دیدار لغوشده هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فردا نیز برگزار نخواهد شد.

با اعلام استانداری تهران به دلیل آلایندگی هوای استان تهران فردا (چهارشنبه) علاوه بر تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات، فعالیت‌های ورزشی نیز ممنوع خواهد بود.

بر همین اساس دیدارهای پرسپولیس – شهر خودرو و هوادار – گل‌گهر که قرار بود امروز (سه‌شنبه) برگزار شود فردا نیز انجام نخواهد شد. بنابراین سه دیدار دیگر لیگ برتر که به واسطه عدم برگزاری این بازی‌ها، به دلیل حساسیت‌های هفته‌های پایانی و لزوم برگزاری هم‌زمان بازی‌ها لغو شده بود، فردا نیز برگزار نخواهد شد.

در حالی هفته بیست‌ونهم لیگ برتر امروز (سه‌شنبه) آغاز می‌شود که به غیر از این پنج بازی، دیدار آلومینیوم – پیکان نیز به دلیل شرایط آب و هوایی اراک لغو شده بود و تصمیم‌گیری برای مشخص شدن وضعیت این بازی برعهده مسئولان استانی مرکزی است.

بنابراین فعلاً دو دیدار مس رفسنجان – استقلال و ذوب‌آهن اصفهان – نساجی مازندران طبق برنامه از ساعت 20 امشب برگزار می‌شود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

رونمایی از توپ فینال لیگ قهرمانان اروپا؛ ساده و زیبا با یک پیام جهانی!

س مه 24 , 2022
شرکت آدیداس از توپ جدیدی که برای بازی پایانی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا تولید کرده، رونمایی کرد. فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، روز شنبه هفته آینده (هفتم خرداد) در ورزشگاه استاده فرانس میان تیم‌های لیورپول و رئال مادرید برگزار می‌شود. در فاصله 4 روز به انجام این بازی، اکنون شرکت […]