رئال مادرید با پرداخت غرامت فسخ قرارداد به منچسترسیتی، هالند را می‌خرد

یک رسانه اسپانیایی مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید در نظر دارد با پرداخت بند فسخ قرارداد ستاره نروژی تیم فوتبال منچسترسیتی او را به خدمت بگیرد.

نشریه آ اس اسپانیا مدعی شد که باشگاه رئال مادرید پس از ناکامی در جذب کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن اکنون تمرکز خود را روی خرید دیگر مهاجم جوان و پرطرفدار فوتبال جهان یعنی ارلینگ هالند قرار داده است. رئالی‌ها امیدوار بودند که امباپه را تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرند اما بازیکن فرانسوی با دریافت پیشنهادی نجومی از پاری‌سن‌ژرمن قراردادش را با این تیم برای 3 سال تمدید کرد. اکنون باشگاه رئال مادرید تصمیم گرفته که برای خرید هالند دست به کار شود.

طبق گزارش آ اس؛ قرارداد هالند با منچسترسیتی که چند روز پیش جنبه رسمی پیدا کرد به گونه‌ای است که به بازیکن نروژی اجازه می‌دهد سال 2024 با پرداخت شدن بند فسخ 150 میلیون یورویی‌اش از سیتی جدا شود. این همان رقمی است که رئالی‌ها تابستان سال گذشته قصد داشتند با پرداخت آن به پاری‌سن‌ژرمن، امباپه را به خدمت بگیرند و بنابراین برای آنها آنقدر زیاد نیست که نتوانند برای خرید هالند بپردازنند.

هالند قراردادهای خود را همواره به گونه‌ای بسته است که به او اجازه می‌دهد پس از دو یا حداکثر سه سال حضور در یک تیم، به تیمی دیگر برود و قرارداد‌های اخیرش با دورتموند و منچسترسیتی هم به همین شیوه منعقد شد. همین موضوع به رئال مادرید امید داده که بتواند جای خالی کریم بنزمایی که احتمالاً تا دو سال دیگر بازنشسته خواهد شد، با یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر جهان پر کند.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تشریح آخرین وضعیت نقل‌وانتقالات استقلالی‌ها/ فاصله یک قدمی صادقی تا آبی‌پوش شدن

ش ژوئن 18 , 2022
باشگاه استقلال در صورت نهایی شدن انتخاب سرمربی جدید آبی‌پوشان، با بازیکنان مدنظر خود برای امضای قرارداد وارد مذاکره جدی خواهد شد. مهمترین دغدغه مسئولان باشگاه استقلال انتخاب سرمربی جدید آبی‌پوشان است. گفته می‌شود مذاکرات خوبی با یک گزینه اروپایی شده است و اگر مشکلی پیش نیاید تا یکی دو […]