شرط دمبله برای پیوستن به چلسی

بال فرانسوی سابق تیم فوتبال بارسلونا آماده پیوستن به چلسی است.

به نقل از نشریه سان انگلیس؛ عثمان دمبله به پیشنهاد باشگاه چلسی چراغ سبز نشان داده اما گفته تنها در صورتی حاضر به استمفوردبریج برود که به او تضمین داده شود که نیمکت‌نشین نمی‌شود.

قرارداد دمبله با بارسلونا در انتهای فصل گذشته به پایان رسید و این بازیکن 25 ساله تا 11 روز دیگر بازیکن آزاد می‌شود و می‌تواند به هر تیمی که بخواهد ملحق شود.

با توجه به تلاش روملو لوکاکو برای جدایی از چلسی و بازگشت به اینتر، توماس توخل سرمربی چلسی یک بازیکن جدید می‌خواهد و گزینه او هم دمبله‌ای است که زیر نظر خودش در دورتموند بازی کرده است. دمبله خصوصیات توخل و سبک فوتبال مورد نظر او را می‌شناسد اما مطمئن نیست که بتواند در ترکیب اصلی چلسی بازی کند و به همین دلیل شرط حضور در ترکیب اصلی را برای عقد قرارداد با آبی‌پوشان لندن ذکر کرده است.

دمبله فصل گذشته تنها 9 بار از ابتدا تا انتها در میدان حضور داشت و در تمام آنها 13 پاس گل داد که اکثرشان در لالیگا بود. او در سه فصل اخیر حضورش در بارسلونا تنها در 41 درصد از بازی‌های تیمش در ترکیب اصلی حضور داشت که همین موضوع باعث نارضایتی‌ از وضعیتش در نوکمپ بود. آمار کم او که مصدومیت‌های متوالی سهم بسزایی در آن داشت، در حالی بود که تیم کاتالان برای خرید او 138 میلیون پوند به دورتموند پرداخت.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ولسیانی رسماً به پرسپولیس پیوست 

ی ژوئن 19 , 2022
مدافع فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان به عضویت تیم پرسپولیس در آمد. گئورگی ولسیانی پس از توافق با مدیران باشگاه پرسپولیس با قراردادی دو ساله به این تیم پیوست. ولسیانی 31 سابقه بازی در تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، نساجی مازندران و سپاهان اصفهان را دارد. پیش از این باشگاه پرسپولیس با […]