درخواست لواندوفسکی از مدیران بایرن مونیخ: فقط با بارسلونا مذاکره کنید!

مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ تنها در یک صورت حاضر به جدایی از جمع باواریایی‌هاست.

به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، رابرت لواندوفسکی تصمیم قطعی و نهایی خود را برای آینده‌اش گرفته است و قصد تغییر آن را هم ندارد.

مهاجم لهستانی بایرن مونیخ به مدیر ورزشی این باشگاه گفته است که اگرچه نمی‌خواهد در این تیم بماند، اما تنها مقصد موردنظرش بارسلوناست.

طبق ادعای شبکه اسکای آلمان، لواندوفسکی که تعطیلات تابستانی‌اش را در مایورکای اسپانیا سپری می‌کند، در آنجا با حسن صالیحمیدزیچ ملاقات داشته است و به او گفته که قصد ندارد به پیشنهاد سایر مشتریانش از جمله چلسی یا پاری‌سن‌ژرمن گوش کند و تنها تیمی که بایرن مونیخ می‌تواند برای فروش او با آن مذاکره کند، بارسلوناست.

لواندوفسکی از چند پیش با رد پیشنهاد باواریایی‌ها برای تمدید قراردادش، موضع خود را برای ترک مونیخی‌ها مشخص کرد، اما باشگاه آلمانی همواره بر اینکه با فروش او مخالف است تأکید داشته. با این حال با ورود سادیو مانه به جمع باواریایی‌ها، امکان تغییر موضع باشگاه وجود دارد به خصوص که تنها یک فصل دیگر از قرارداد لواندوفسکی باقی مانده است و نگه داشتن او در آلیانتس آره‌نا برخلاف میلش به منزله از دست دادن او به‌عنوان بازیکن آزاد در پایان فصل جاری خواهد بود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

هواپیمای شخصی نیمار مجبور به فرود اضطراری شد

س ژوئن 21 , 2022
جت شخصی ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به دلیل اتفاقی غیرمنتظره مجبور به تغییر مسیر شد. به نقل از نشریه سان انگلیس؛ جت شخصی نیمار پس از برخاستن از فرودگاه باربادوس در مسیر برزیل مجبور به فرودی اضطراری شد. این اتفاق در ساعات اولیه امروز (سه‌شنبه) رخ داد و طبق […]