بازگشت لوکاکو به اینتر قطعی شد/ تمدید قرارداد اینزاگی تا ۲۰۲۴

با توافق نهایی دو باشگاه اینتر و چلسی، مهاجم بلژیکی چلسی دومین دوره بازیگری خود در اینتر را از فصل آینده آغاز خواهد کرد.

 آخرین پیشنهاد باشگاه اینتر برای بازگرداندن روملو لوکاکو به ایتالیا مورد قبول باشگاه چلسی قرار گرفته است. طبق توافق صورت گرفته، لوکاکو با قراردادی 8 میلیون یورویی به علاوه پاداش برای یک فصل به عنوان بازیکن قرضی راهی اینتر می‌شود اما در این قرارداد چیزی به عنوان بند خرید قطعی وجود نخواهد داشت، البته چلسی ممکن است نسبت به تمدید مدت قرارداد قرضی لوکاکو با اینتر راغب باشد.

چندین منبع خبری در ایتالیا اعلام کرده‌اند که اینتر که تنها 10 ماه پیش لوکاکو را در ازای 113 میلیون یورو به چلسی فروخت، علاوه بر 8 میلیون یورویی که به عنوان رقم پایه انتقال قرضی مهاجم بلژیکی به طرف انگلیسی خواهد پرداخت، 4 میلیون یوروی دیگر هم به عنوان پاداش در نظر گرفته است. در این میان عاملی که تأثیر بسزایی در بازگشت لوکاکو به اینتر داشت، تخفیفی قابل توجه است که خود بازیکن در حقوقش برای اینتر قائل شده است. او که از چلسی 12 میلیون یورو در فصل حقوق می‌گرفت، حاضر شده با دریافت 7.5 میلیون یورو در سال برای اینتر بازی کند. گفته می‌شود که لوکاکو به اطرافیان خود اعلام کرد که فصل آینده هم قصد دارد چلسی را متقاعد کند که قرارداد قرضی‌اش را با اینتر تمدید کند و در آن زمان با توجه به افت قابل توجه قیمتش و بالا رفتن سن او که 30 ساله خواهد شد، اینتر این شانس را خواهد داشت که این بازیکن ملی‌پوش را به صورت قطعی بخرد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

حاشیه مراسم معارفه سرمربی استقلال| از خبرهای خوش آجورلو برای هواداران تا گاف مترجم ساپینتو و مجری مراسم

چ ژوئن 22 , 2022
مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در حاشیه مراسم انعقاد قرارداد سرمربی جدید آبی‌پوشان چند خبر خوش برای هواداران استقلال داشت. مراسم انعقاد قرارداد ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال در فصل بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال امروز (چهارشنبه) با حضور مدیرعامل باشگاه مصطفی آجورلو، اعضای هیئت مدیره و پیشکسوتان استقلال برگزار شد. […]