حاشیه مراسم معارفه سرمربی استقلال| از خبرهای خوش آجورلو برای هواداران تا گاف مترجم ساپینتو و مجری مراسم

مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در حاشیه مراسم انعقاد قرارداد سرمربی جدید آبی‌پوشان چند خبر خوش برای هواداران استقلال داشت.

مراسم انعقاد قرارداد ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال در فصل بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال امروز (چهارشنبه) با حضور مدیرعامل باشگاه مصطفی آجورلو، اعضای هیئت مدیره و پیشکسوتان استقلال برگزار شد.

* این مراسم با استقبال زیاد رسانه‌های خبری اعم از نوشتاری و تصویری روبه‌رو شده بود و خبرنگاران زیادی برای پوشش خبری در محل مراسم حضور داشتند.

* مصطفی آجورلو در ابتدا دقایقی کوتاه به سالن مراسم آمد و به خبرنگاران خوش‌آمد گفت.

* پرویز مظلومی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، پس از ورود به سالن مراسم با استقبال سیاوش اکبرپور، امین منوچهری، آرش برهانی و دیگر پیشکسوتان استقلال روبه‌رو شد. مظلومی در ادامه در پاسخ به موضوع حضور ساپیتنو روی نیمکت استقلال خطاب به خبرنگاران گفت: ساپینتو مبارک همه هواداران استقلال.

* محمد مومنی دیگر عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال هم در مراسم حضور داشت.

* مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال پس از امضای قرارداد با ریکاردو ساپینتو چند خبر خوش به هواداران استقلال داد که تأسیس تلویزیون اختصاصی استقلال در ماهواره و احداث ورزشگاه اختصاصی برای آبی‌پوشان از مهمترین‌شان بود.

* مترجم ریکاردو ساپینتو در ترجمه صحبت‌های سرمربی پرتغالی استقلالی نام استقلال را که قهرمانان فصل گذشته لیگ برتر شده است به اشتباه تراکتور بیان کرد.

* همچنین مجری مراسم در اقدامی عجیب نام ریکاردو ساپینتو را پیکانتو تلفظ کرد که این موضوع خنده افراد حاضر در مراسم را به دنبال داشت.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تیم ملی بسکتبال ایران راهی صربستان شد

چ ژوئن 22 , 2022
تیم ملی بسکتبال کشورمان برای شرکت در اردوی تدارکاتی صربستان به بلگراد پرواز کرد. تیم ملی بسکتبال کشورمان بامداد چهارشنبه اول تیرماه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به دبی و سپس به بلگراد سفر کرد. تیم ملی بسکتبال ایران در اردوی تدارکاتی صربستان دو بازی تدارکاتی پیش […]