رونالدو هواپیمای ۲۰ میلیون یورویی‌اش را به فروش گذاشت

ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد، قصد دارد هواپیمای شخصی خود که ۷ سال پیش خرید را بفروشد.

به نقل از نشریه اس‌دیاریوی اسپانیا؛ کریستیانو رونالدو هواپیمای شخصی خود که از نوع گلف‌استریم G200 است را به فروش گذاشته است.

رونالدو این هواپیما را سال 2015 در ازای 20 میلیون یورو خرید اما اکنون قصد فروش آن را دارد، چرا که ظرفیت آن برای جابجایی تمامی اعضای خانواده‌اش کافی نیست. ظرفیت هواپیمای شخصی رونالدو 10 نفر به علاوه خدمه پرواز و خلبانان است و با بالا رفتن تعداد اعضای خانواده‌اش، او تصمیم گرفته که هواپیمایی با ظرفیت بیشتر خریداری کند.

ستاره منچستریونایتد از هواپیمای شخصی‌اش علاوه بر جابجایی خود و خانواده‌اش، درآمد نیز کسب می‌کند، چرا که آن را در ازای ساعتی بین 6 تا 10 هزار یورو کرایه می‌دهد. این هواپیما قابلیت پیمایش مسافتی بالغ بر 6 هزار کیلومتر را دارد و حداکثر سرعت آن به 900 کیلومتر می‌رسد.

این هواپیما سریع‌ترین و گران‌ترین هواپیما در بین هواپیماهای متعلق به ستاره‌های فوتبال محسوب می‌شود. این هواپیما در سال ۲۰۰۸ در آمریکا ساخته شد و برای اولین بار در ۲۵ نوامبر ۲۰۰۹ مورد استفاده قرار گرفت.

کریستیانو رونالدو این هواپیما را در مواقعی که از آن استفاده نمی‌کند به بازیکنان و تاجران با قیمت ساعتی ۶ هزار تا ۱۰ هزار یورو اجاره می‌دهد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

پرسپولیس از جذب نوراللهی ناامید می‌شود؟

س جولای 5 , 2022
باشگاه پرسپولیس در صدد بازگرداندن احمد نوراللهی است اما برای تحقق این موضوع کار آسانی ندارد. بعد از ایجاد تغییر در کادر فنی شباب الاهلی، رسانه‌های اماراتی از احتمال قطع همکاری با برخی از بازیکنان خارجی این تیم خبر دادند. همین موضوع کادر فنی و مدیران پرسپولیس را امیدوار کرد […]