نارضایتی آشکار رونالدو از تاکتیک‌های سرمربی جدید منچستریونایتد

با وجود بازگشت کریستیانو رونالدو به ترکیب شیاطین سرخ هنوز هیچ تضمینی برای ماندن او در میان بازیکنان این تیم وجود ندارد.

به نقل از سان؛ بعد از چندین هفته گمانه‌زنی درباره جدایی‌اش از منچستریونایتد و تلاش برای پیوستن به تیمی که در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد، کریستیانو رونالدو سرانجام روز گذشته (یکشنبه) اولین بازی خود را برای شیاطین سرخ در مصاف دوستانه برابر رایووایکانو در ورزشگاه اولدترافورد انجام داد.

رونالدو 37 ساله در این بازی که اریک تن‌هاخ بازیکنان جوان، نیمکت‌نشین و تازه‌وارد منچستریونایتد را به به میدان فرستاده بود، در ترکیب اصلی حضور داشت اما تنها یک نیمه بازی کرد. اگرچه او پس از بازی با یک پست در فضای مجازی از بازگشتش به ترکیب شیاطین سرخ ابراز خرسندی کرد اما به نظر می‌رسید که او خیلی‌ هم از آنچه در این بازی برای او و تیمش رخ داد راضی به نظر نمی‌رسید.

ستاره پرتغالی در جریان این بازی که با تساوی یک – یک و از قضا گلزنی بازیکن جانشین او برای شیاطین سرخ همراه بود، به صورت علنی نارضایتی خود را از برنامه‌های تاکتیکی سرمربی هلندی‌اش ابراز کرد. این اتفاق زمانی رخ داد که بازیکنان دو تیم در وقت استراحت کوتاه نیمه اول برای نوشیدن آب (واتر بریک) به سمت نیمکت‌های خود رفتند و دستورات تاکتیکی و فنی مربیان‌شان جدید مربیان‌شان را دریافت کردند. در این میان تن‌هاخ هم یکسری دستورالعمل‌های جدید را برای رونالدو و هم‌تیمی‌های او داشت که ستاره سابق یوونتوس خیلی‌ آنها را قبول نداشت. به همین دلیل او او مخالفت خود را با دستورات سرمربی هلندی‌اش ابراز کرد و ژست‌هایش هم نشان می‌داد که امیدی به نتیجه گرفتن تیمش با آن تاکتیک‌ها ندارد. در نهایت او پس از ارائه یک بازی نه چندان با کیفیت زمین بازی را ترک کرد و دقایقی بعد شاهد گلزنی بازیکنی بود که به جای او به میدان رفت. رونالدو حتی قبل از پایان بازی ورزشگاه اولدترافورد را ترک کرد که البته بعد از بازی اعلام شد با کسب اجازه از سرمربی تیم و برای جلوگیری از مواجه شدن با ترافیک بوده است.

رونالدو اگرچه به منچستر برگشته است اما هنوز مشخص نیست که او در مدت باقی مانده تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تصمیم به جدایی بگیرد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

۱۲ مردادماه، آغاز مرحله جدید تمرینات تیم ملی بوکس

د آگوست 1 , 2022
مرحله جدید تمرینات تیم ملی بوکس کشورمان پس از بازگشت از تورنمنت بین‌المللی کویت، از روز چهارشنبه – ۱۲ مردادماه در سالن حاج احمد ناطق نوری آغاز می‌شود و به مدت ۱۳ روز ادامه خواهد داشت. ملی‌پوشان بوکس کشورمان پس از افتخارآفرینی در تورنمنت بین‌المللی کویت و کسب 2 مدال […]