اعلام ترکیب تیم والیبال در بازی‌های کشورهای اسلامی

ترکیب تیم والیبال مردان ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی مشخص شد.

پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از 18 تا 27 مردادماه در شهر قونیه کشور ترکیه برگزار می‌شود. با نظر کادر فنی تیم والیبال ایران، 14 بازیکن اعزامی تیم ایران به بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی مشخص شدند.

شهروز همایونفرمنش (کاپیتان)، علی رمضانی، فاضل پژومان، پوریا یلی، بردیا سعادت، آرمان رحمانی، احسان دانش‌دوست، علی حاجی‌پور، اسماعیل مسافر، محراب ملکی‌سرخی، امیرضا سرلک، محمد ولی‌زاده، ابوالفضل قلی‌پور و اسماعیل طالبی‌ 14 بازیکن اعزامی هستند.

مصطفی کارخانه به عنوان سرپرست، عظیم جزیده (سرمربی)، کامبیز یعقوبی (مربی)، وحید صادقی و احمد فتاح (کمک مربی) و امین علی‌اکبری به عنوان آنالیزور تیم ایران را در بازی‌های کشورهای اسلامی همراهی می‌کنند.

والیبال مردان ایران سه مدال طلای بازی همبستگی کشورهای اسلامی را در پرونده کاری خود دارد و شاگردان عظیم جزیده سرمربی تیم ملی ب در رقابت‌های قونیه در کمین کسب چهارمین  طلا در این مسابقات هستند.

تیم والیبال ایران ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 12 مرداد از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد آنکارا ترک می‌کند و از این شهر با اتوبوس راهی قونیه میزبان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی می‌شود.

در گروه مردان این رقابت‌ها هشت تیم حضور دارند که مسابقات مرحله مقدماتی خود را در دو گروه پیگیری خواهند کرد.

در گروه الف تیم‌های سودان، جمهوری آذربایجان، مراکش و کامرون قرار دارند و تیم ایران نیز با پاکستان، ترکیه و قطر در گروه ب رقابت خواهند کرد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

وسلی رسما به گل‌گهر پیوست

س آگوست 2 , 2022
بازیکن برزیلی مدنظر گل‌گهر به صورت رسمی به این تیم پیوست. وسلی گومز، بازیکن برزیلی مدنظر گل‌گهر که سابقه بازی در سری آ برزیل را داشت، با امضای قراردادش به صورت رسمی به جمع شاگردان قلعه‌نویی پیوست. قرارداد این بازیکن پس از گذراندن تست‌های پزشکی در ترکیه به امضا رسید. […]