مدیر تیم ملی بسکتبال برکنار می‌شود؟

رئیس فدراسیون بسکتبال ایران درباره شائبه‌ها و احتمال تغییر مدیر تیم‌ ملی بزرگسالان صحبت کرد.

جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال، درباره شائبه‌ها و بحث برکناری محسن صادق‌زاده مدیر تیم ملی بزرگسالان ایران توضیح داد: ما در مرحله اول تصمیم داریم مدیر تیم‌های پایه را معرفی کنیم، اما در مورد آقای صادق‌زاده تغییراتی وجود ندارد و او تا آخر پنجره‌های جام جهانی ۲۰۲۳ کنار ما حضور خواهد داشت. بعد از جلسات هیات رئیسه و کمیته فنی فدراسیون رسما نتیجه گیری می‌کند.

او درباره بحث قرارداد دلاری سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی نیز توضیح داد: چنین صحبت‌هایی مسائل داخلی فدراسیون و بر اساس قوانین و ضوابط است که مشکلی ندارد.

داوری درباره آخرین وضعیت تیم ملی بزرگسالان نیز اظهار کرد: برنامه‌هایی به صورت کوتاه مدت، میان مدت و و بلند مدت داریم که با آقای ارمغانی در میان گذاشته‌ایم تا نتیجه خوبی حاصل شود. با توجه به فاصله کم میان پنجره انتخابی جام جهانی و کاپ آسیا قرار شد با تیم باتجربه‌تری وارد مسابقات شویم، اما تلاش شد تغییراتی در جهت برنامه‌ها صورت بگیرد.

او تاکید کرد: این تغییرات بیشتر درباره بازیکنان بوده و روندی است که باید به اجبار انجام شود. نیاز هست که در این تیم تغییرات درباره ساخت نسل جدید صورت بگیرد، چرا که میانگین سنی تیم بالا است و باید کم کم این جابجایی را انجام دهیم تا تیم به شرایط آرمانی برسد و یک تیم پویا و خوبی را نسبت به گذشته داشته باشیم.

داوری افزود: دید ما باید مسابقات جهانی باشد و نه اینکه صرفا مسابقاتی فقط در سطح آسیا را مد نظر قرار دهیم. ما باید به عنوان یک تیم باتجربه در مسابقات جهانی هم موفق ظاهر شویم و همه تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام می‌دهیم.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ویلموتس ۳۲ میلیارد تومان دیگر روی دست فوتبال ایران گذاشت!

س آگوست 2 , 2022
مدیر امور حقوقی فدراسیون فوتبال می‌گوید این فدراسیون به خاطر قرارداد مارک ویلموتس ۳۲ میلیارد تومان به سازمان امور مالیاتی بدهکار است. آرش فرهادی، مدیر امور حقوقی فدراسیون فوتبال در خصوص موضوعات مطرح شده درباره هزینه های پرونده مارک ویلموتس گفت: مهم ترین اثر این قرارداد در صورت های مالی […]