پوگبا به خاطر جام جهانی ۲۰۲۲ زانویش را به تیغ جراحان نسپرد

هافبک فرانسوی یوونتوس زانویش را به تیغ جراحان نسپرد تا شانس حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست ندهد.

پل پوگبا که پس از 6 سال حضور در منچستریونایتد سرانجام از این تیم به عنوان بازیکن آزاد جدا شد و در این تابستان با عقد قراردادی چهار ساله به یوونتوس بازگشت، اخیراً در جریان یکی از جلسات تمرینی بانوی پیر در اردوی پیش فصل لس‌آنجلس از ناحیه زانو آسیب دید. مصدومیت این ملی‌پوش فرانسوی از ناحیه مینیسک زانوی راست است و همان موقع گفته شد در صورتی که او زانویش را به تیغ جراحان بسپارد، احتمال از دست رفتن حضور در جام جهانی 2022 قطر برای او وجود دارد.

«رادیو مونت‌کارلو» فرانسه حالا گزارش می‌دهد که باشگاه یوونتوس اعلام کرده پل پوگبا تصمیم گرفته است به دلیل پارگی مینیسک زانوی راست خود تحت عمل جراحی قرار نگیرد و در عوض درمان جایگزین را انتخاب کند که باعث می‌شود او به مدت 5 هفته از میادین فوتبال به دور باشد.

طبق این گزارش؛ پل به جای جراحی از یک روش درمانی محافظه‌کارانه پنج هفته‌ای پیروی خواهد کرد.در نتیجه، این هافبک فرانسوی ظاهراً برای تیمی که دیدیه دشان در پایان سال جاری میلادی با خود به جام جهانی قطر می‌برد، در دسترس خواهد بود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

جهانبخش در گفت‌وگو با فیفا: همان احساس و اشتیاق جام جهانی ۲۰۱۴ را دارم/ هرگز فکر نمی‌کردم ۳ بار در این مسابقات بازی کنم

چ آگوست 3 , 2022
کاپیتان تیم ملی ایران گفت که برای جام جهانی ۲۰۲۲، همان اشتیاق و احساسی را دارد که در سال ۲۰۱۴ همراه با تیم کارلوس کی‌روش داشت. علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با «فیفا پلاس» متعلق به سایت فدراسیون جهانی فوتبال، درباره خاطرات خود از ادوار گذشته جام جهانی فوتبال اظهار داشت: […]