هندبال جهانی نوجوانان دختر| شکست ایران مقابل رومانی

تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران در مسابقات قهرمانی جهان مقابل رومانی نتیجه را واگذار کرد.

تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران در ادامه رقابت‌های قهرمانی جهان 2022 به میزبانی مقدونیه شمالی به مصاف تیم رومانی رفت و با نتیجه 38 بر 30 تن به شکست داد.

ملی‌پوشان ایران در نیمه نخست بازی پایاپایی را به‌ نمایش گذاشتند و و با یک گل اختلاف و با نتیحه 13 بر 12 شکست خوردند. در ادامه رومانی اختلاف نتیجه را بیشتر کرد تا در پایان 38 بر 30 پیروز این مصاف باشد.

گرچه ملی‌پوشان ایران در این دیدار نتیجه را واگذار کردند اما در‌ پایان فاطمه مریخ عنوان برترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران با دو پیروزی و یک شکست در مرحله مقدماتی موفق شده بود برای اولین بار در تاریخ ورزش‌های توپی بانوان ایران به جمع 16 تیم برتر جهان راه پیدا کند.

آسمان بدوی، سعیده غضنفری، مائده عشاق، شقایق چراغی، هانیه قراگزلو، نسترن فراهانی، زهرا فتوتی، سبا زنگنه، تینا کیهانی، هانیه شاه ویسی، فاطمه احمدی، آرزو بهمئی، فاطمه مریخ، شهرزاد نصوحی، نگین رحمانی، الناز یار محمدتوسکی ترکیب تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران در مسابقات قهرمانی جهان 2022 به میزبانی مقدونیه شمالی را تشکیل می‌دهند.

غلامعلی اکبرآبادی (مدیر فنی)، فاطمه محمدخانی (مربی)، مریم رضاییان (سرپرست) و اکرم حبیب‌لو (فیزیوتراپ) به عنوان کادر فنی تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران در مسابقات قهرمانی جهان حضور دارند.

ملی‌پوشان ایران با کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان را کسب کردند.

رقابت‌های هندبال قهرمانی جهان دختران نوجوان تا 19 مرداد با حضور 32 تیم به میزبانی مقدونیه شمالی برگزار خواهد شد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تکواندو نوجوانان جهان| دختران و پسران ایران نایب قهرمان شدند

د آگوست 8 , 2022
تیم‌های ملی دختران و پسران ایران با کسب شش مدال طلا و دو نقره عنوان نایب قهرمانی سیزدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان را به خود اختصاص دادند. این دوره از مسابقات سه شنبه 11 مردادماه با حضور 786 تکواندوکار از 91 کشور جهان به میزبانی بلغارستان در سالن «آرمتس» […]