قرعه‌کشی لیگ یک برای ۱ + ۱۷ تیم

قرعه‌کشی لیگ یک فوتبال ایران در حالی در روز چهارشنبه برگزار می‌شود که هنوز تکلیف سهمیه شهرخودرو برای حضور در لیگ یک مشخص نیست و معلوم نیست که حمیداوی و مدیران این باشگاه مشهدی چه ایده‌ای در ذهن خود دارند.

سرانجام تاریخ قرعه‌کشی لیگ یک فوتبال ایران مشخص شد و قرار است ساعت ۱۱ فردا (چهارشنبه) تکلیف برنامه بازی‌های ۱۸ تیم حاضر در لیگ یک مشخص شود. این قرعه‌کشی در حالی با حضور نماینده باشگاه‌های لیگ یکی و مسئولان سازمان لیگ برگزار خواهد شد که تیم‌های دسته اولی از تاریخ اول و دوم شهریور ۱۴۰۱ به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

در حالی که کمتر از ۴۸ ساعت به قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ یک باقی مانده است که با واگذاری سهمیه رایکا بابل به دریا بابل، اکنون فقط تکلیف شهرخودرو برای شروع لیگ یک مشخص نیست و هنوز حمیداوی و حیدرپور تصمیمی برای سهمیه استان مشهد نگرفته‌اند. جلسات مختلف شهرخودرویی‌ها با داوطلب‌های خریدار سهمیه این تیم تاکنون بی‌نتیجه مانده و معلوم نیست بالاخره شهرخودرو حاضر است به کارش در دسته اول ادامه دهد یا خیر. ابتدا قرار بود سهمیه تیم مشهدی به یک شرکت ساختمان‌سازی که در تهران بود، واگذار شود اما با وجود توافق اولیه این اتفاق نیافتاد و حالا احتمالا در قرعه‌کشی لیگ یک، نام شهرخودرو در گوی‌ها قرار بگیرد.

لیگ آزادگان در حالی فردا (چهارشنبه) قرعه‌کشی می‌شود که شهرخودرو و فجرسپاسی با سقوط از لیگ برتر در این مسابقات شرکت می‌کنند و همچنین دو تیم چوکا تالش و ون‌پارس اصفهان با صعود از دسته دوم جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کردند. تیم شاهین بندرعامری که موفق شده بود با اول شدن در گروهش راهی دسته اول فوتبال ایران شود، سهمیه‌اش را به مس سونگون واگذار کرد تا آذربایجان شرقی در این فصل لیگ یک هم سهمیه داشته باشد.

همچنین دو تیم دریای بابل و چادرملو اردکان با خرید امتیازهای تیم‌های رایکا بابل و قشقایی شیراز برای اولین بار در سطح دوم فوتبال ایران تیمداری می‌کنند و فرصت این را دارند که برای لیگ برتری شدن با رقبای قدرتمندی چون خیبر خرم‌آباد، شمس آذر قزوین، استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم رقابت کنند.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوری ۶ هفته‌ای تیاگو آلکانتارا از ترکیب لیورپول

س آگوست 9 , 2022
هافبک اسپانیایی تیم فوتبال لیورپول حدود یک ماه و نیم به دور از میادین فوتبال خواهد بود. تیاگو آلکانتارا که فصل گذشته به دلیل مصدومیت بازی‌های زیادی را در لیورپول از دست داد، در تساوی 2-2 این تیم مقابل فولام در هفته اول فصل جدید لیگ برتر انگلیس دوباره دچار […]