چرا کاپیتان چلسی پیشنهاد بارسلونا را رد کرد؟

سزار آسپیلیکوئتا درباره رد پیشنهاد بازی در بارسلونا برای فصل جدید به صحبت پرداخت.

 به نقل از گاردین، سزار آسپیلیکوئتا مدافع اسپانیایی که کاپیتان تیم فوتبال چلسی است با سران این تیم به توافق رسید تا فصل بعد هم در لندن بماند. این در حالی بود که او از بارسلونا برای فصل جدید پیشنهاد جدی داشت. در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲، آسپیلیکوئتا ۴۷ بازی انجام داده که در ۴۱ مورد از آن‌ها او از ابتدا در ترکیب تیم به میدان رفته است. او علاوه بر دفاع فوق‌العاده، سه گل به ثمر رسانده و سه پاس گل نیز داده است تا از خوب‌های این تیم در فصل قبل باشد.

کاپیتان چلسی اعتراف کرد که فصل گذشته به جدایی از این باشگاه انگلیسی فکر می‌کرد اما تصمیم گرفت پس از جدایی رومن آبراموویچ برای کمک به مالکان جدید بماند. مدافع اسپانیایی هفته گذشته قراردادی دو ساله جدید با چلسی  امضا کرد و به این ترتیب انتقال او به باشگاه بارسلونا منتفی شد. او بعد از تمدید قرارداد خود گفت: من واقعاً خوشحالم که قراردادم را تمدید کردم. تقریباً ۱۰ سال از ورودم و پیوستنم به باشگاه می‌گذرد، بنابراین واقعاً عشق را احساس می‌کنم و برای پروژه جدیدی که در دستانمان داریم، واقعاً هیجان‌زده هستم.

او درباره مذاکره با بارسلونا نیز گفت: بله. مذاکراتی با بارسلونا انجام شد. پس از جام باشگاه‌های جهان احساس کردم زمان بازگشت به لالیگا فرا رسیده است. اما پس از آن با تمام اتفاقاتی که برای این باشگاه افتاد من تصمیم گرفتم که به تیم متعهد بمانم. مالکان جدید می‌خواستند من بمانم تا تیم را هم در داخل و هم در خارج از زمین هدایت کنم. از این بابت بسیار سپاسگزارم. آن‌ها از روز اول بسیار صادق و واضح بودند. مسئولیت بزرگی را احساس کردم. خانواده من اینجا خوشحال هستند. ما یک پروژه جدید با بازیکنان جدید داریم. احساس خوبی دارم و به آینده نگاه می کنم.

تاد بوهلی، رئیس چلسی نیز گفت: ما بسیار خوشحالیم که سزار حداقل دو سال دیگر در چلسی می‌ماند. ما از اینکه کاپیتانمان تعهد و رهبری مثال‌زدنی خود را دوباره نشان می‌دهد بسیار هیجان‌زده هستیم. هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اعزام تیم ملی شمشیربازی به قونیه بدون پاکدامن/ نفر اول تیم ملی کرونا گرفت

س آگوست 9 , 2022
ملی‌پوش سابر ایران با چهار روز تاخیر به بازی های کشورهای اسلامی اعزام می شود. تیم های ملی شمشیربازی ایران برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی در ترکیه، فردا صبح (چهارشنبه) راهی قونیه می شوند. تیم سابر نیز در حالی راهی این بازی ها می شود که علی پاکدامن […]