ام‌باپه آماده بازی شد

مهاجم پاری سن ژرمن بعد از غیبت در دو بازی اخیر تیم آماده بازی شد و می‌تواند در دیدار بعدی تیمش به میدان رود.

به نقل از اکیپ، کیلیان ام‌باپه به خاطر آسیب دیدگی دو دیدار اخیر پاری سن ژرمن در سوپر جام فرانسه و هفته نخست لیگ این کشور را از دست داد.

ام‌باپه به شرایط بازی رسیده است و می‌تواند در دیدار برابر مون پلیه به میدان رود.

پاری سن ژرمن در هفته دوم رقابت‌های لیگ فرانسه شنبه هفته آینده به مصاف مون پلیه خواهد رفت و ام‌باپه مشکلی برای حضور در این بازی ندارد البته کریستف گالتیه، سرمربی این تیم اعلام کرده است که فعلا درباره بازگشت ام‌باپه عجله نخواهد کرد و ممکن است که حتی برابر مون پلیه هم به این بازیکن جوان بازی ندهد.

پاری سن ژرمن در غیاب ام‌باپه نه تنها به مشکلی نخورده است بلکه بسیار هم مقتدرانه ظاهر شده است به طوری که در دو بازی ۹ گل به ثمر رسانده و دروازه خود را بسته نگه داشته است.

نکته بسیار مهم در غیاب ام‌باپه هماهنگی بسیار بالایی است که مسی و نیمار از خود نشان داده‌اند به طوری که هر دو بازیکن هم در گلزنی و هم در پاس گل بسیار خوب ظاهر شده‌اند.

ام‌باپه یکی از بهترین و آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر  فوتبال جهان است که بعد از کش و قوس‌های زیاد سرانجام حاضر شد که قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند و در این تیم بماند.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اعلام رأی شکایت پادوانی از استقلال باز هم به تعویق افتاد

چ آگوست 10 , 2022
دادگاه CAS باز هم رأی خود را درباره شکایت مدافع برزیلی پیشین استقلال از این باشگاه صادر نکرد. اعلام رأی پرونده پادوانی بار دیگر به تعویق افتاد و با اعلام دادگاه عالی ورزش، رأی این پرونده 18 شهریور سال جاری صادر می‌شود. حامد افضلی معاون بین‌الملل باشگاه استقلال با تأیید […]