اتفاقات عجیب لیگ یک بعد از قرعه‌کشی

بعد از قرعه‌کشی لیگ یک، هم سهمیه بوشهر فروخته شد و هم سرمربی چوکا تغییر کرد.

در حالی که چند ساعت از قرعه‌کشی لیگ یک فوتبال ایران می‌گذرد، حواشی این لیگ هنوز شروع نشده و ادامه پیدا کرده و سهمیه شاهین بندرعامری بوشهر پس از مدت‌ها دست به دست شدن به خلیج فارس ماهشهر فروخته شد تا خوزستان ۳ نماینده در لیگ یک داشته باشد.

شاهین بندرعامری که این فصل از لیگ دو به لیگ آزادگان صعود کرده بود، بارها اعلام کرد که قصد تیمداری ندارد و سرانجام هم با مس سونگون برای انتقال امتیاز به توافق رسید اما این انتقال در لحظه آخر لغو شد تا نام شاهین در گوی قرعه‌کشی دیروز(چهارشنبه) لیگ یک باشد.

با این حال چند ساعت پس از قرعه‌کشی، امتیاز شاهین به خلیج فارس ماهشهر فروخته شد تا ماهشهری‌ها در لیگ یک حضور داشته باشند.

همچنین در اتفاقی عجیب حسن اشجاری که توانسته بود چوکا را قهرمان لیگ دو کند، از نیمکت این تیم کنار گذاشته شد و سهراب بختیاری‌زاده به عنوان سرمربی جدید چوکا انتخاب شد. همچنین قرار است میلاد میداوودی به عنوان دستیار سهراب بختیاری‌زاده روی نیمکت چوکا بنشیند.

تکلیف دیگر نماینده خوزستان نیز هنوز مشخص نیست و دعوای حقوقی استقلال ملاثانی و پرسپولیس خوزستان هنوز ادامه دارد و معلوم نیست کدام تیم مجوز بازی در لیگ یک را بگیرد.

نام نماینده بابل که سهمیه رایکا را خرید نیز هنوز مشخص نشده و این هم از دیگر نکات عجیب لیگ یک تنها در فاصله کمتر از ۲ هفته تا شروع این مسابقات است. باید دید سازمان لیگ تا چه زمانی قرار است به باشگاه‌ها برای تعیین تکلیف فرصت دهد.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

لئون مسابقات والیبال قهرمانی جهان را از دست داد

پ آگوست 11 , 2022
ستاره تیم ملی والیبال لهستان حضور در مسابقانت قهرمانی جهان را از دست داد. فدراسیون والیبال لهستان از تصمیمات مربوط به حضور ویلفردو لئون، ستاره کوبایی تیم ملی لهستان در مسابقات قهرمانی جهان امسال خبر داد. پس از مشاوره پزشکی و صحبت‌ با نیکولا گربیچ، سرمربی تیم ملی لهستان، کادر […]