بازی‌های کشورهای اسلامی| تیم هندبال کشورمان صاحب مدال برنز شد

تیم ملی هندبال ایران به مدال برنز بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی رسید.

ملی‌پوشان هندبال ایران با گرفتن انتقام شکست مقابل عربستان در رقابت‌های قهرمانی آسیا، صاحب مدال برنز بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شدند.

ملی‌پوشان ایران در این دیدار موفق شدند با نتیجه 10 بر 9 نیمه نخست را به پایان برساند و با ارائه یک بازی خوب در نیمه دوم در‌ پایان 60 دقیقه مصاف با عربستان با نتیجه 30 بر 21 پیروز این دیدار باشند و عنوان سوم بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را کسب کنند.

محمد سیاووشی، علی رحیمی کازرونی، شاهو نصرتی، مجتبی حیدرپور، افشین صادقی، علی کوهزاد، مهران حسینی، سید علیرضا موسوی، شهاب صادق‌زاده، یونس آثاری، میلاد قلندری، محمدمهدی بهنام‌نیا، محمدرضا اورعی، محمدرضا کاظمی، سلامان بربط، احسان ابویی ترکیب تیم ملی هندبال مردان ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را تشکیل می‌داد.

وسلین وویوویچ (سرمربی)، سید رضا مهدوی (سرپرست)، حمید صادق شاه‌نشین (مربی)، شهداد مرتجی (مربی) و دانیال مصلح‌پور (پزشکیار) نیز به عنوان کادر فنی تیم ملی هندبال مردان ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی حضور داشتند.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

عذرخواهی دخه‌آ از هواداران منچستریونایتد

ی آگوست 14 , 2022
دروازه‌بان اسپانیایی تیم فوتبال منچستریونایتد بابت اشتباهاتش در بازی با برنتفورد از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.  تیم فوتبال منچستریونایتد در حالی در دومین بازی خود در رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر انگلیس در خانه برنتفورد تن به شکست 4 بر صفر داد و دومین باخت متوالی‌اش را در این […]