ورزشگاه تختی آبادان آماده میزبانی از دیدارهای صنعت نفت شد

مدیرعامل باشگاه ‌صنعت نفت آبادان اعلام کرد، با آماده شدن ورزشگاه تختی آبادان، بازی‌های تیم صنعت نفت در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.

جهانگیر کی‌شمس با تقدیر از تسریع در روند آماده‌سازی ورزشگاه تختی توسط پالایشگاه آبادان اظهار داشت: با دلسوزی و پشتکار حکیم قیم مدیرعامل پالایشگاه آبادان و مدیر عملیات غیرصنعتی، ورزشگاه تختی آماده میزبانی مسابقات تیم صنعت نفت در لیگ برتر شد.

وی افزود: با توجه به زمان اندکی که برای آماده‌سازی ورزشگاه بود با درایت و مدیریت پالایشگاه، عملیات بازسازی به‌صورت سه شیفت در روز انجام شد که این نشان از تعهد به شهر توسط مدیریت پالایشگاه است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: ساختمان مرکزی ورزشگاه که دارای مشکلاتی بود مورد بازسازی اساسی قرار گرفت.

کی‌شمس بیان کرد: اکنون ورزشگاه تختی آبادان آماده میزبانی از بازی‌های صنعت نفت در لیگ برتر است که در صورت موافقت سازمان لیگ، بازی صنعت نفت آبادان – آلومینیوم اراک از هفته دوم لیگ برتر در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.

دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر روز جمعه 28 مرداد ماه از ساعت 20:30 در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ائتلاف مسی و نیمار برای جلوگیری از قلدری امباپه در پاری‌سن‌‌ژرمن

چ آگوست 17 , 2022
دو ستاره اهل آمریکای جنوبی تیم فوتبال پاری‌سن‌‌ژرمن با یکدیگر متحد شده‌اند تا مانع از سلطه هم‌تیمی فرانسوی‌شان بر تیم شوند. در ادامه حواشی مربوط به اولین بازی کیلیان امباپه در فصل جدید برای پاری‌سن‌ژرمن که در ابتدای هفته جاری برابر مونپولیه بود، اکنون داستان جنجالی دیگری درباره او و […]