پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد سه‌زبانه شد

رییس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه، نسخه عربی پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد رونمایی و این پایگاه سه زبانه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ” سید ناصر نعمتی” اظهار کرد: عنوانی که دوره ششم مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرده‌اند جهان‌شهر برکت و کرامت است، از این رو یکی از الزامات آن گسترش ارتباطات بین‌المللی و تقویت جریان تولید محتوا به زبان‌های مختلف است.

  • وی ادامه داد: پیش از این پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد به زبان انگلیسی رونمایی شده بود و با اضافه شدن زبان عربی به این پایگاه از این پس اطلاعات، اخبار و به طور کلی محتوای تولید شده در ارتباط با شهر مشهد به سه زبان ارائه می‌شود.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین الملل شهرداری مشهد افزود: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد به آدرس (news.mashhad.ir) از امروز اخبار خود را به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی منتشر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

نزدیک شدن مودریچ به پایان ماجراجویی با رئال مادرید

د آگوست 22 , 2022
هافبک کروات رئال مادرید در پایان فصل جاری به حضور ۱۱ ساله‌اش در این تیم پایان خواهد داد.  لوکا مودریچ که فصل گذشته، فصل فوق‌العاده‌ای را با رئال مادرید سپری کرد و به این تیم برای کسب قهرمانی در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد، اخیراً قراردادش با […]