مطهری مجوز شرکت در تمرین استقلال را پیدا نکرد/ حضور رضایی در محل تمرین آبی‌پوشان

مهاجم تیم فوتبال استقلال که طبق قراردادش قصد شرکت در تمرین امروز این تیم را داشت، مجوز حضور در جمع آبی‌پوشان را پیدا نکرد.

تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی دیدار مقابل مس کرمان از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری شد.

* ریکاردو ساپینتو در ابتدای تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرد و دقایقی با آنها به صحبت پرداخت.

* ارسلان مطهری که نامش از لیست استقلال خارج شده است، با توجه به اینکه تحت قرارداد این باشگاه است در تمرین حضور یافت، اما با صحبت‌های بیژن طاهری سرپرست تیم استقلال مجوز حضور در تمرین را پیدا نکرد.

* کاوه رضایی که روز گذشته در تمرین غایب بود، امروز در محل تمرین حضور یافت، ولی در مراحل آماده‌سازی آبی‌پوشان شرکت نکرد. این بازیکن که هنوز نتوانسته است قراردادش را با استقلال ثبت کند، وضعیتی نامشخص دارد.

* زبیر نیک‌نفس هافبک استقلال که به دلیل مصدومیت بازی با ملوان بندر انزلی را از دست داده بود، امروز به صورت اختصاصی تمرین کرد تا احتمالاً در دیدار با مس کرمان نیز حضور نداشته باشد.

دیدار استقلال – مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر از ساعت 19:30 پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

نیازمند رسما سپاهانی شد

د آگوست 22 , 2022
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران رسما به جمع شاگردان مورایس اضافه شد. پیام نیازمند دروازه‌بان فصل گذشته باشگاه پورتیموننزه پرتغال با عقد قراردادی به مدت یک فصل رسما به تیم فوتبال سپاهان اصفهان پیوست. این گلر پیش از حضور در اروپا سابقه دو فصل حضور در سپاهان را در کارنامه […]