باشگاه پرسپولیس پیگیر وضعیت پورعلی‌گنجی برای دیدار برابر آلومینیوم

باشگاه پرسپولیس برای تعیین تکلیف محرومیت یک جلسه‌ای مرتضی پورعلی‌گنجی استعلام خواهد گرفت.

باشگاه پرسپولیس در نهایت پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و مکاتبه با فیفا روز گذشته موفق شد ITC مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع جدید خود را دریافت کند تا این بازیکن مشکلی برای همراهی سرخپوشان در مسابقات لیگ برتر نداشته باشد.

در همین زمینه اما گفته می‌شود علیرغم صدور ITC، پورعلی‌گنجی به دلیل محرومیت یک جلسه‌ای که از زمان حضورش در نفت تهران باقی مانده است نمی‌تواند سرخپوشان را در دیدار مقابل آلومینیوم اراک همراهی کند، موضوعی که با اعتراض باشگاه پرسپولیس مواجه شده است و شنیده می‌شود مسئولان این باشگاه در حال پیگیری و استعلام از سازمان لیگ هستند تا این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در دیدار هفته سوم نداشته باشد.

پورعلی‌گنجی در سال 93 با حکم کمیته انضباطی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شده بود. در پایان آن فصل این بازیکن به یک باشگاه چینی پیوست و محرومیتش تاکنون معلق باقی مانده بود. باشگاه پرسپولیس معتقد است محرومیت یک جلسه‌ای پورعلی‌گنجی طبق آیین‌نامه انضباطی مشمول مرور زمان می‌شود و اکنون با گذشت هشت سال این محرومیت قابلیت اجرا ندارد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تیم منتخب گران‌ترین خرید‌های تابستانی لالیگا

س آگوست 23 , 2022
پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال در فوتبال اسپانیا با ثبت جابجایی‌های گران قیمتی همراه بوده است. کمتر از 10 روز دیگر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی در فوتبال اسپانیا باقی مانده است، البته اکثر تیم‌های لالیگایی خریدهای اصلی خود را انجام داده‌اند که در میان آنها، […]