خوشحالی واران از پیوستن کاسمیرو به یونایتد

مدافع فرانسوی منچستریونایتد از پیوستن هم تیمی سابق خود به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

 به نقل از مارکا، کاسمیرو تنها بازیکن رئال مادرید نیست که اخیراً به منچستریونایتد پیوسته است، زیرا رافائل واران نیز تابستان گذشته تصمیم به انتقال به شیاطین سرخ گرفت. بازیکن فرانسوی از پیوستن کاسمیرو به یونایتد خوشحال است و دلایل تصمیم این بازیکن برای جدایی از رئال مادرید و انتقال به منچستریونایتد را توضیح داد.

رافائل واران گفت: بسیار هیجان‌زده هستم چون کیفیت او را به خوبی می‌دانم. او می تواند تعادل را در تیم ایجاد کند. کاسمیرو یک جنگجو است بنابراین فکر می کنم از فوتبال انگلیس لذت خواهد برد. من او را می شناسم. فکر می‌کنم دیدار با هوادران در اولدترافورد برای او عالی بود زیرا جو کاملاً شگفت‌انگیزی در بازی با لیورپول حکم فرما بود و تیم نیز برنده شد. من دقیقا می دانم که او چه احساسی دارد و چرا بعد از دوران موفقش در مادرید به اینجا می آید. او به یک چالش جدید نیاز داشت به همین دلیل تصمیم به حضور در لیگ برتر و منچستریونایتد گرفت.

او در ادامه گفت: من هم همین شرایط را داشتم و بعد از چند سال حضور در رئال مادرید به دنبال چالش جدیدی بودم. بدیهی است که برای او بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم موفق شود.

منچستریونایتد فردا شنبه ۵ شهریور باید در هفته چهارم لیگ برتر در زمین ساوتهمپتون به میدان برود. یک برد و دو شکست سهم یونایتد در ۳ هفته نخست این فصل لیگ برتر با هدایت اریک تن هاخ هلندی بوده است.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آخرین وضعیت مصدومیت طارمی قبل از دیدار با ریوآوه

ج آگوست 26 , 2022
سران پورتو تلاش زیادی می‌کنند تا مهدی طارمی به دیدار این هفته با ریوآوه برسد.  به نقل از رکورد، مهدی طارمی همچنان در کانون توجه سرخیو کونسیسائو سرمربی پورتو قرار دارد و او برای بازی با ریو آوه که بامداد یک‌شنبه هفته آینده برنامه‌ریزی شده است، آماده می‌شود. این ملی‌پوش […]