برنامه کامل بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد

یوفا تقویم بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۳-۲۰۲۲ را منتشر کرد.

 اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) دو روز پس از برگزاری قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در فصل 23-2022، برنامه کامل بازی‌های این مرحله از مهمترین تورنمنت باشگاهی جهان را منتشر کرد.

برنامه کامل مرحله گروهی به شرح زیر است:

هفته نخست

سه‌شنبه 15 شهریور

دیناموزاگرب – چلسی (21:15 به وقت تهران)
بوروسیا دورتموند – کپنهاگن (23:30)
سالزبورگ – میلان (23:30)
سلتیک – رئال مادرید (23:30)
لایپزیگ – شاختاردونتسک (23:30)
سویا – منچسترسیتی (23:30)
پاری‌سن‌ژرمن – یوونتوس (23:30)
بنفیکا – مکابی (23:30)

چهارشنبه 16 شهریور

آژاکس – رنجرز (21:15)
اینتراخت فرنکفورت – اسپورتینگ لیسبون (21:15)
ناپولی – لیورپول (23:30)
اتلتیکومادرید – پورتو (23:30)
بروژ – بایرلورکوزن (23:30)
بارسلونا – ویکتوریا پلژن (23:30)
اینتر – بایرن مونیخ (23:30)
تاتنهام – مارسی (23:30)

هفته دوم

سه‌شنبه 22 شهریور

ویکتوریا پلژن – اینتر (21:15)
اسپورتینگ لیسبون – تاتنهام (21:15)
لیورپول – آژاکس (23:30)
رنجرز – ناپولی (23:30)
پورتو – بروژ(23:30)
بایرلورکوزن – اتلتیکومادرید (23:30)
بایرن مونیخ – بارسلونا (23:30)
مارسی – اینتراخت فرانکفورت (23:30)

چهارشنبه 23 شهریور

میلان – دیناموزاگرب (21:15)
شاختار دوننتسک – سلتیک (21:15)
چلسی – سالزبورگ (23:30)
رئال مادرید – لایپزیگ (23:30)
منچسترسیتی – بوروسیا دورتموند (23:30)
کپنهاگن – سویا (23:30)
یوونتوس – بنفیکا (23:30)
مکابی – پاری‌سن‌ژرمن (23:30)

هفته سوم

سه‌شنبه 12 مهر

بایرن مونیخ – ویکتوریا پلژن (21:15)
مارسی – اسپورتینگ لیسبون (21:15)
لیورپول – رنجرز (23:30)
آژاکس – ناپولی (23:30)
پورتو – بایرلورکوزن (23:30)
بروژ – اتلتیکومادرید (23:30)
اینتر – بارسلونا (23:30)
اینتراخت فرانکفورت – تاتنهام (23:30)

چهارشنبه 13 مهر

سالزبورگ – دینامو زاگرب (21:15)
لایپزیگ – سلتیک (21:15)
چلسی – میلان (23:30)
رئال مادرید – شاختار دونتسک (23:30)
منچسترسیتی – کپنهاگن (23:30)
سویا – بوروسیا دورتموند (23:30)
یوونتوس – مکابی (23:30)
بنفیکا – پاری‌سن‌ژرمن (23:30)

هفته چهارم

سه‌شنبه 19 مهر

کپنهاگن – منچسترسیتی (21:15)
مکابی – یوونتوس (21:15)
دیناموزاگرب – سالزبورگ (23:30)
میلان – چلسی (23:30)
شاختار دونتسک – رئال مادرید (23:30)
سلتیک – لایپزیگ (23:30)
بوروسیا دورتموند – سویا (23:30)
پاری‌سن‌ژرمن – بنفیکا (23:30)

چهارشنبه 20 مهر

ویکتوریا پلژن – اینتر (21:15)
اسپورتینگ لیسبون – تاتنهام (21:15)
لیورپول – آژاکس (23:30)
رنجرز – ناپولی (23:30)
پورتو – بروژ (23:30)
بایرلورکوزن – اتلتیکومادرید (23:30)
بایرن مونیخ – بارسلونا (23:30)
المپیک مارسی – اینتراخت فرانکفورت (23:30)

هفته پنجم

سه‌شنبه 3 آبان
سالزبورگ – چلسی (21:15)
سویا – کپنهاگن (21:15)
دیناموزاگرب – میلان (23:30)
سلتیک – شاختار دونتسک (23:30)
لایپزیگ – رئال مادرید (23:30)
بوروسیا دورتموند – منچسترسیتی (23:30)
پاری‌سن‌ژرمن – مکابی (23:30)
بنفیکا – یوونتوس (23:30)

چهارشنبه 4 آبان

بروژ – پورتو (21:15)
اینتر – ویکتوریا پلژن (21:15)
ناپولی – رنجرز (23:30)
آژاکس – لیورپول (23:30)
اتلتیکومادرید – بایرلورکوزن (23:30)
بارسلونا – بایرن مونیخ (23:30)
تاتنهام – اسپورتینگ لیسبون (23:30)
اینتراخت فرانکفورت – مارسی (23:30)

هفته ششم

سه‌شنبه 10 آبان

پورتو – اتلتیکومادرید (21:15)
بایرلورکوزن – بروژ (21:15)
لیورپول – ناپولی (23:30)
رنجرز – آژاکس (23:30)
بایرن مونیخ – اینتر (23:30)
ویکتوریا پلژن – بارسلونا (23:30)
اسپورتینگ لیسبون – اینتراخت فرنکفورت (23:30)
المپیک مارسی – تاتنهام (23:30)

چهارشنبه 11 آبان

رئال مادرید – سلتیک (21:15)
شاختار دونتسک – لایپزیگ (21:15)
چلسی – دیناموزاگرب (23:30)
میلان – سالزبورگ (23:30)
منچسترسیتی – سویا (23:30)
کپنهاگن – بوروسیا دورتموند (23:30)
یوونتوس – پاری‌سن‌ژرمن (23:30)
مکابی – بنفیکا (23:30)

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تمیروف به پیکان پیوست

ی آگوست 28 , 2022
مهاجم ازبکستانی تیم فوتبال پرسپولیس به پیکان ملحق شد. شزود تمیروف مهاجم پرسپولیس پس از مذاکره با مسئولان باشگاه پیکان، تا پایان فصل به این تیم پیوست تا در لیگ بیست‌ودوم با پیراهن خودروسازان در میادین حاضر شود. تمیروف بعد از عقد قرارداد خود به محل تمرین پیکان رفت و […]