درآمد ۶ میلیارد دلاری قطر از برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲

قطر با برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ شش میلیارد دلار درآمد خواهد داشت.

 به نقل از خبرگزاری چمپیونات روسیه، ناصر الخاطر، دبیر کمیته عالی پروژه‌ها و میراث جام جهانی 2022 گفت: قطر می‌تواند تا 6  میلیارد دلار درآمد با برگزاری این رقابت‌ها داشته باشند.

الخاطر افزود: درآمد 6 میلیارد دلاری مبلغی است که فیفا تخمین می‌زند. ما همچنین می‌خواهیم یک شناسه مخصوص ویژه هواداران را مورد ارزیابی قرار دهیم که این مدرک می‌تواند به عنوان ویزا و مجوز ورود به ورزشگاه‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. در روز افتتاح رسمی آخرین ورزشگاه جام جهانی 2022 در شهر لوسیل دیدار تیم‌های قهرمان لیگ‌های مصر و عربستان برگزار خواهد شد. این مسابقه تمرینی برای آماده‌سازی ورزشگاه است. بسیاری از ابتکارات مربوط به جام جهانی در مرحله آزمایش قرار دارند.

دبیر کمیته عالی پروژه‌ها و میراث جام جهانی 2022 در خاتمه اظهار داشت: پاسپورت ویژه هواداران علاوه بر تسهیل ورود آنها به قطر و ورزشگاه‌ها در حمل‌ونقل عمومی نیز کاربرد دارد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

شوک به اوبامیانگ و خانواده‌اش؛ سرقت مسلحانه از مهاجم بارسلونا

د آگوست 29 , 2022
مهاجم گابنی تیم فوتبال بارسلونا شب دلهره‌آوری را به همراه خانواده‌اش تجربه کرد. پی‌یر امریک اوبامیانگ که گفته می‌شود در آستانه جدایی از بارسلونا است و مقصد بعدی او احتمالاً چلسی است، شب دلهره‌آوری را به همراه خانواده‌اش تجربه کرد. بر اساس گزارش نشریه «ال‌پایس» اسپانیا؛ چهار سارق مسلح که […]