پیوستن رونالدو به ناپولی منتفی است

یک رسانه‌ معتبر ایتالیایی مدعی شد که رونالدو شانسی برای حضور در ترکیب تیم تحت‌هدایت لوچانو اسپالتی ندارد.

کریستیانو رونالدو که به دنبال حفظ و ارتقای رکوردهای فردی خود در لیگ قهرمانان اروپاست، در پی پیوستن به تیمی است که این فصل در این تورنمنت حضور دارد، برای همین ژرژ مندز مدیر برنامه‌هایش را مأمور کرده تا پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری در تاریخ یکم سپتامبر (10 شهریور) راهی برای خروج او از منچستریونایتد پیدا کند.

روزنامه ایتالیایی «ایل‌ماتینو» چاپ ناپل خبر داد؛ ژرژ مندز بار دیگر سراغ ناپلی‌ها رفته و کریستیانو رونالدو را به ناپولی با فرمول انتقال قرضی بدون هزینه برای آنها (تنها پرداخت دستمزد برنده پنج توپ طلا برعهده ناپولی باشد) پیشنهاد داده و این پیشنهاد ربطی به علاقه منچستریونایتد برای جذب ویکتور اوسیمهن مهاجم نیجریه‌ای این تیم ایتالیایی ندارد.

روزنامه ایتالیایی «کویره دلاسِرا» اما مدعی شد در صورت ماندن ویکتور اوسیمهن در ناپولی و با توجه به اینکه  تنها دو روز تا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری باقی مانده، شانسی برای پیوستن رونالدوی 37 ساله به جمع آبی‌پوشان ناپل وجود ندارد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دعوت AFC از یحیی گل‌محمدی برای حضور در گفت‌وگوی مربیان برتر آسیا

س آگوست 30 , 2022
کنفدراسیون فوتبال آسیا، با ارسال دعوت‌نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس از سرمربی سرخپوشان ایران برای شرکت در هفتمین دوره تالار گفت‌وگوی مربی برجسته آسیا، دعوت کرد. 21 سپتامبر (30 شهریور) هفتمین دوره تالار گفت‌وگوی یک روزه مربیان برتر آسیا به میزبانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور و به صورت ویدئویی برگزار […]