دوری چند هفته‌ای اوبامیانگ از میادین پس از حمله سارقان

مهاجم گابنی بارسلونا چند هفته‌ای به دور از مستطیل سبز خواهد بود.

 پی‌یر امریک اوبامیانگ که اخیراً شب دلهره‌آوری را با خانواده‌اش در شهر بارسلونا تجربه کرد و سارقان ضمن ضرب و شتم خودش و تهدید همسرش، جواهرآلات آنها را به سرقت بردند، حدود یک ماه به دور از میادین فوتبال خواهد بود.

چهار سارق مسلح که صورت‌های خود را با ماسک پوشانده بودند، حوالی ساعت یک بامداد روز دوشنبه وارد خانه اوبامیانگ در شهر بارسلونا شدند و پس از ضرب و شتم مهاجم گابنی بارسا و تهدید همسرش، اشیای قیمتی و جواهرآلات او را به سرقت بردند و در ادامه با خودروی آئودی سفیدرنگ از محل متواری شدند.

نشریه انگلیسی «اتلتیک» گزارش داد که این مهاجم گابنی که در جریان سرقتی که اخیراً از منزلش صورت گرفت، استخوان فکش توسط سارقان شکسته شده و به همین خاطر انتظار می‌رود چند هفته‌ای به دور از مستطیل سبز باشد. با این شرایط انتقال اوبامیانگ 33 ساله به چلسی دشوار می‌شود، اما مذاکرات بین دو باشگاه برای عملی کردن این انتقال همچنان در سطح پیشرفته‌ای ادامه دارد. جرارد رومرو خبرنگار سرشناس اسپانیایی میزان خانه‌نشینی مهاجم پیشین آرسنال را 4 تا 5 هفته تخمین زده است.

پلیس بارسلونا اعلام کرده حال اوبامیانگ 33 ساله و خانواده‌اش خوب بوده و در حال جستجو برای یافتن سارقان است. این مهاجم گابنی که تا سال 2025 با باشگاه بارسلونا قرارداد دارد، این فصل تنها در یک بازی (هشت دقیقه) برای آبی‌واناری‌ها به میدان رفته است.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تغییر موضع رونالدو درباره آینده‌اش پس از خریدهای جدید من‌یونایتد

چ آگوست 31 , 2022
یک رسانه انگلیسی مدعی شده است که تلاش‌های اخیر باشگاه منچستریونایتد برای تقویت ترکیب این تیم، نظر کریستیانو رونالدو را برای ترک این تیم تغییر داده است. نشریه سان در خبری اختصاصی مدعی شد که کریستیانو رونالدو با وجود تمام تلاش‌هایی که از ابتدای تابستان سال جاری برای ترک منچستریونایتد […]